“Nīcas/BLi” basketbolisti otrdien, 29. novembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā Latvijas basketbola “Užavas” kausa izcīņas trešās kārtas pirmajā spēlē ar 72:96 (16:22; 14:28; 18:28; 24:18) zaudēja Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas pārstāvei “Liepājai”.

Liepājniekiem 28 punktus guva Ričards Daniels Vanags, bet Juris Vītols guva 17 punktus. Nīceniekiem ar 27 punktiem izcēlās Arnis Ate, 18 punktus guva Roberts Krastiņš, bet 16 punktus – Raivis Kalējs.

Atbildes spēle Nīcas sporta hallē bīs 14. decembrī. Nākamajā kārtā iekļūs komanda, kas uzvarēs divu spēļu summā.

“Mūsējie pirmās 13 minūtes sitās līdzvērtīgi, taču tad “Liepājas” vienība veica izrāvienu un puslaikā 50:30 “Liepājas” labā. Otrais puslaiks aizritēja atkal līdzvērtīgi, bet iegūto pārsvaru liepājnieki neatlaida. Tādējādi pirms atbildes spēles Nīcā mums -24. Bet mājās sitīsimies par uzvaru,” vēsta “Nīcas/BLi” komanda.

“Nīcai/BLi” šis bija pirmais zaudējums jaunajā sezonā, jo ceļā uz Latvijas basketbola “Užavas” kausa izcīņas trešo kārtu divās spēlēs tika pārspēts “Tukums/TSS”, bet Reģionālajā basketbola līgā nīcenieki spēlē bez zaudējumiem. Sešās spēlēs gūtas sešas uzvaras.