“Nīcas/OtankiMill” futbolisti sestdien, 28. oktobrī, sagādāja lielisku dāvanu gan sev, gan daudzajiem līdzjutējiem kluba desmit gadu jubilejas svinību dienā, “Optibet” telpu futbola virslīgas pirmajā mājas spēlē ar 2:1 uzvarot komandu “Raba/FPA”.

“Nīcas/OtankiMill” futbolistus 11. minūtē vadībā izvirzīja Valdis Nicis. Savukārt 18. minūtē rezultātu izlīdzināja “Rabas/FPA” futbolists Aigars Caics. Pēc pirmā puslaika rezultāts uz tablo vēstīja neizšķirtu – 1:1.

Nīcas sporta halles pilnās tribīnes varēja eksplodēt 34. minūtē, kad V. Nicis vēlreiz pārspēja pretiniekus – 2:1. Nīceniekiem uzvaru izdevās nosargāt, svinot panākumu pirmajā mājas spēlē, kā arī sagādājot sev lielisku dāvanu kluba desmit gadu svinībās. Sestdien ar svinīgo pasākumu un balli tika svinēta Nīcas futbola kluba desmit gadu jubileja.

Sestdien spēles pārtraukumā daudzi līdzjutēji loterijā tika pie kluba atbalstītāju sagādātajām balvām.

“Nīca/OtankiMill” virslīgas jauno sezonu iesākusi ar divām uzvarām. Pirmajā spēlē 1. oktobrī izbraukumā ar 2:1 tika pārspēta “Salaspils” vienība. Nākamo spēli nīcenieki aizvadīs sestdien, 4. novembrī, pulksten 18 savā laukumā pret “Nikers” vienību.