Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Pirmo reizi orientējās Liepājas Olimpiskā centra labirintos

Sestdien, 15. oktobrī, pēc divu gadu pārtraukuma Liepājā atgriezās telpu orientēšanās sacensības, kas šoreiz notika Liepājas Olimpiskā centra telpās, Brīvības ielā 39.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tā bija iespēja dažāda vecuma dalībniekiem iepazīt Liepājas Olimpisko centru pavisam savādākā formātā – pēc kartes orientējoties pa ēkas stāviem, telpām un gaiteņiem. Telpu orientēšanās pamatprincips ir pēc ēkas plāna atrast ceļu no viena kontrolpunkta uz otru. Lai orientēšanās būtu aizraujošāka un sarežģītāka, sacensību telpās ar norobežojošām lentām bija veidotas barjeras un labirinti, portālu “ReKurZeme” informē sacensību galvenais tiesnesis Matīss Ratnieks.

Sieviešu S21 grupā ātrākā bija Tīna Kate Spektore, otrajā vietā ierindojās Laura Ditke, bet trešajā – Gunta Arena-Panke.

Vīriešu V21 grupā uzvaru izcīnīja Edgars Sprūds, otrajā vietā – Jānis Bethers, bet trešajā vietā – Rainers Miezītis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jauniešu SV16 grupā ieskaites punktus abās distancēs ieguva tikai divi dalībnieki: Amanda Mankus un Jānis Bižāns.

Sieviešu S40 grupā pirmajā vietā ierindojās Inese Kauķe, otrajā – Lolita Kauķe, bet trešajā – Skaidrīte Otaņķe. Vīriešu V40 grupā uzvaru izcīnīja Guntars Mankus, otrajā – Aldis Strožs, bet trešajā vietā – Andrejs Lobanovs.

Vērtēšana notika sešās meistarības un vecuma grupās, kurās bija jāveic divas distances. Katrā meistarības grupā tika apbalvoti pirmo trīs labāko rezultātu ieguvēji, kuriem abu distanču rezultātā bija vismazākā summa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā vienkāršāka distance bija izveidota “Open” grupa, kurā dalībnieki bez vecuma ierobežojuma varēja apmeklēt kontrolpunktus brīvā secībā, kopā savācot vismaz piecus kontrolpunktus.

Publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.