Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Rekordliels ēnotāju skaits viesojas Liepājas Sporta spēļu skolā

Foto – Mārtiņš Vējš

Ēnu dienā jaunieši no dažādām Latvijas pilsētām iepazina Liepājas Sporta Spēļu skolas darbu basketbola, hokeja un volejbola nodaļās, kā arī administrācijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Paši agrākie putniņi viesojās volejbola nodaļā, kur trīs bērnudārza grupiņas iepazinās ar skolas trenerēm – Ingunu Valdmani un Ingu Čanderi. Ēnu dienas sākumā, bērni dēvās ekskursijā pa Liepājas Olimpisko Centru un pēc pastaigas aizvadīja lielisku treniņu kopā ar volejbolistēm. Bērni iepazina volejbola pamatus un aktīvi rotaļājās. Tāpat, skolas audzēknes demonstrēja savas spējas un zināšanas īstā volejbola spēlē, vēsta Liepājas Sporta spēļu skola.

Rekordliels skaits ēnotāju viesojās basketbola nodaļā. Rīts iesākās ar sarunām ar basketbolistiem, kuri studējuši un spēlējuši basketbolu ārpus Latvijas. Sarunās atklājās vairāki stereotipi, kurus skolas audzēkņi lauzuši, ieskaitot to, ka studijas ārzemēs maksā ārkārtīgi dārgi un darīt to, kas tev vislabāk patīk var tikai izredzētie -basketbolisti pierādīja, ka ar milzu gribasspēku vienmēr atveras jaunas durvis un tavs ieguldītais darbs var tikt novērtēts. Galvenais ir pārvarēt bailes un uzdrīkstēties! Ar savu pieredzi dalījās komandas uzbrucējs Zigmārs Raimo, centrs-Kārlis Šiliņš un saspēles vadītāja Maija Gertsone.

Pēc diskusijas sekoja aizraujošs treniņš. Par dūšīgu iesildīšanos parūpējās komandas fizioterapeite Ance Zariņa un tālāk sekoja treniņš ar basketbola elementiem, kuru vadīja Latvijas Valstsvienīgas galvenā trenera Asistents Artūrs Visockis-Rubenis. Ikvienam bija iespēja satikt un pildīt uzdevumus kopā arī ar komandas kapteini Robertu Krastiņu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ēnotājus uzņēma arī Sporta skolas administrācija. Jauniešiem bija iespēja ielūkoties darbā, kas parasti paliek aizkadrā. Darbs, kas sniedz iespēju jaunajiem sportistiem doties uz sacensībām, tās organizēt, komunikācija ar vecākiem, Sporta un veselības centru-šīs ir tikai dažas no lietām, ar kurām ikdienā strādā mūsu skolas vadība. Veiksmīga laika plānošana un neatlaidīgs darbs kabinetos ir tas, kas nodrošina skolas sportistiem iespējas aizvadīt treniņus un rehabilitāciju mūsdienīgā un augstā līmenī. LSSK sportisti ir tie, kas pārstāv ne tikai sporta skolu, bet arī Liepāju.

Ēnotājiem hokeja nodaļā bija iespēja satikt jau lielos hokejistus no U17 un JAHL komandām, tostarp, spēlētājus, kuri skolā ieradušies no veiksmīgi aizvadītas sezonas ārzemēs. Ikviens varēja ielūkoties hokejista ikdienas gaitās, aplūkojot ģērbtuves, trenažieru zāli un ledus halles infrastruktūru. Gluds un kvalitatīvs ledus nav pašsaprotams-tā ir ļoti īpaša nozare, bez kuras hokejistu ieguldītais darbs var tikt palaists vējā. Ēnu dienas ietvaros, visi kopā devās uz ledus, pirms kura, protams, jāiesildās-par to parūpējās Sporta skolas fiziskās sagatavotības treneris Kārlis Liepiņš. Pēc iesildīšanās sekoja došanās uz ledus. Sakām lielu paldies jau lielajiem audzēkņiem par palīdzību gan uz ledus, gan ārpus-hokejista ekipējuma uzvilkšana nav vieglākais uzdevums. LSSK saka paldies arī treneriem-Endijam Butānam un Tomam Konrādam, kuri palīdzēja iejusties un novadīja lielisku treniņu-sākot no pašiem pamatiem un beidzot pat ar metieniem pret īstu, brašu vārtsargu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.