Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Saldū atvērts Latvijā pirmais “SPAR” tīkla veikals; nākamais būs augusta beigās Liepājā

Saldū, Rīgas ielā 8 atvērts Latvijā pirmais starptautiskā mazumtirdzniecības veikalu tīkla “SPAR” veikals. Tajā, papildus visām ikdienā nepieciešamajām precēm, atrodas arī īpaša beķerejas zona. Godinot vietējās vērtības, veikala interjerā izmantotas Jāņa Rozentāla mākslas darbu skices.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Latvijā pirmā “SPAR” veikala atklāšanā piedalījās “SPAR International”, “SPAR Latvija”, Saldus novada domes un Saldus “SPAR” veikala pārstāvji. Sveicot klātesošos, “SPAR Latvija” valdes priekšsēdētājs Andris Vilcmeiers atzinīgi novērtēja jaunā veikala darbinieku paveikto tirdzniecības vietas sagatavošanā un vēlēja klātesošajiem patīkamu iepirkšanās pieredzi, iepazīstot jaunā “SPAR” veikala apkalpošanas kultūru, cenas un sortimentu, portālu “ReKurZeme” informē “SPAR Latvija” komunikācijas konsultante Lelde Bukovska.

Saldus novada domes priekšsēdētājs Māris Zusts izteica pateicību vietējiem uzņēmējiem par paveikto un iespēju Saldu izcelt kā pirmo pilsētu, kurā atvērts starptautiskā mazumtirdzniecības tīkla veikals. “Šodien ir ļoti patīkama diena gan uzņēmējiem, gan Saldus novada iedzīvotājiem, jo, līdz ar jauna veikala atvēršanu, cilvēkiem tiek sniegta plašāka izvēle. Saldus dinamiskais ritms noteikti kalpos kā drošs pamats biznesa attīstībai. Pirmais vienmēr paliks pirmais, un ar to “SPAR Latvija” vēsturē ierakstīts Saldus,” stāsta Saldus novada domes priekšsēdētājs Māris Zusts.

Saldus “SPAR” ir vidēja izmēra (720 m2) piemājas veikals ar visām ikdienā nepieciešamajām precēm, kas vienlaikus ir “SPAR” tīkla populārākais veikala formāts. Sadarbībā ar Jāņa Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzeju veikalā izveidota vietējā mākslinieka mākslas darbu siena, attēlojot tajā Rozentāla veidotās skices. Pēc veikala atklāšanas par godu veiksmīgai sadarbībai Jāņa Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzeja teritorijā tika iestādīta egle, kas ir “SPAR” zīmola simbols.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Saldus “SPAR” sortimentā atrodama gan vietējo ražotāju produkcija, gan citi Baltijas iecienītākie ražotāji un zīmoli, kā arī “SPAR” privātās preču zīmes produkti no visām galvenajām produktu grupām. “SPAR Latvija” tīkla veikalu pamatprincipi ir nodrošināt pircējiem patīkamu iepirkšanās vidi, augstas kvalitātes apkalpošanu, svaigus produktus un konkurētspējīgu piedāvājumu. Viens no uzņēmuma mērķiem ir būt pirmajiem, kuri savos veikalos piedāvās vietējo ražotāju jaunumus.

Nākamais “SPAR” tīkla veikals tiks atvērts augusta izskaņā Liepājā. “SPAR Latvija” mērķis piecu gadu laikā ir Latvijā atvērt vismaz 200 “SPAR” tīkla veikalus. Lai to sasniegtu, uzņēmums paredz, ka “SPAR” un partneru kopējais investīciju apjoms varētu sasniegt 40 miljonus €, neskatoties uz to, ka katra partnera nepieciešamie ieguldījumi un investīcijas jauna veikala atvēršanā var izteikti atšķirties.

“SPAR” ir pasaulē vadošā autonomā pārtikas mazumtirdzniecības ķēde. Uzņēmums uzsāka darbību 1932. gadā ar vienu veikalu Nīderlandē, savukārt patlaban tīklā darbojas vairāk nekā 13 500 veikali 48 pasaules valstīs, ik dienas apkalpojot 14,5 miljonus klientu. 2020. gadā tika atvērts 181 jauns veikals un sasniegts 39,8 miljardu eiro apgrozījums.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.