Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Sarmīte Štrāle Cīravā iegūst Līgo ceļojošo kausu riču račā

Linda Liepiņa (pa kreisi), Sarmīte Štrāle un Egils Rūtenbergs. Foto – Uldis Dobelis

Ar cīravnieces Sarmītes Štrāles uzvaru noslēdzās Cīravas čempionāta riču račā ceturtais posms, kas vienlaikus bija Līgo ceļojošā kausa izcīņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

S. Štrāle triumfēja ar 26 punktiem. Otro vietu ar 24 punktiem ieguva liepājniece Linda Liepiņa, bet trešais ar 22 punktiem bija cīravnieks Egils Rūtenbergs.

Ar tikpat punktiem, bet sliktākiem papildrādītājiem, ceturto vietu ieguva Aizputes pagasta pārstāve Dzidra Šterna, bet piektā bija cīravniece Spodra Dīķe. Labāko sešnieku noslēdza liepājnieks Uldis Dobelis (18).

Septīto vietu ar 18 punktiem ieguva cīravniece Mudīte Dobele (18), astotā bija liepājniece Jana Rūce (16), bet devītā palika cīravniece Kristīne Zaharāne (14).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līgo kausa izcīņā pretiniekus visvairāk kāva U. Dobelis (38 reizes), sekoja S. Štrāle un E. Rūtenbergs (katrs pa 35).

Šajā posmā visvairāk kauti tika L. Liepiņa un U. Dobelis (katrs pa 32 reizēm), sekoja E. Rūtenbergs un S. Dīķe (katrs pa 31 reizi).

Cīravas pagasta čempionātā pēc četriem posmiem kopvērtējumā vadībā izvirzījusies L. Liepiņa (76 punkti), otrā ir K. Zaharāne (74), bet trešā – S. Dīķe (70). Ceturtā kopvērtējumā ir S. Štrāle (68), piektais – E. Rūtenbergs (66), sestais – U. Dobelis (64). Tālāk seko M. Dobele (60), Dz. Šterna (46) un J. Rūce (16).

  1. gadā Cīravā Līgo ceļojošo kausu ieguva Kristīne Zaharāne, 2017. gadā uzvarēja Maija Pētersone, 2018. gada kausu ieguva Uldis Dobelis, 2019. gadā – Linda Liepiņa, bet 2020. gadā uzvarēja Spodra Dīķe.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.