Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Satiekas Dienvidkurzemes novada mājražotāji un amatnieki

Foto – facebook.com/Dienvidkurzemesnovadapasvaldiba

Grobiņas pagasta “Robežnieku” kultūras namā pirmdien, 25. aprīlī, pulcējās mājražotāji un amatnieki no visa Dienvidkurzemes novada, lai iepazītu biedrības Grobiņas Spēkavots pieredzi, dalītos savā līdzšinējā pieredzē un runātu par turpmāku sadarbību, piedaloties dažādos pasākumos, informē Dienvidkurzemes novada pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Nāk vasara, un tas mājražotājiem un amatniekiem ir karstākais laiks, lai pārdotu savu produkciju dažādos gadatirgos, mazākos tirdziņos un pasākumos,” ievadot šo tikšanos, sacīja Grobiņas Spēkavots vadītāja un pasākuma galvenā organizatore Dace Lēvalde.

Dienvidkurzemes novada Attīstības un uzņēmējdarbības daļas vadītājs Gints Ločmelis sanākušos iepazīstināja ar pašvaldības atbalstu uzņēmējdarbībai, novada aktualitātēm un projektiem, šīs daļas speciāliste Dace Mieme dalījās ar pasākumu plānu novadā un tuvākā apkārtnē un aicināja interesentus pieteikties dalībai gaidāmajos tirdziņos un izstādēs kā novadā, tā Liepājā un citviet.

Lai uzrunātu mūsu mājražotājus un amatniekus, no Rīgas uz tikšanos bija ieradusies arī Āgenskalna tirgus pārstāve Iveta Kreiša, aicinot savu produkciju piedāvāt arī šajā atjaunotajā tirgū, kuru pēc rekonstrukcijas atvērs 7. maijā un kas būs ne tikai tirdzniecības, bet arī kultūrvieta.

  1. maijā notiks Dienvidkurzemes novada diena ar bagātīgu tirgošanos un krāšņu kultūras programmu Rīgā, Kalnciema kvartālā – arī par dalību tajā runāja tikšanās reizē, kā arī bija iedvesmojošs pieredzes stāsts par sākotnēji nelielu mājražošanu, kas pārvērtusies veiksmīgā biznesā – kafejnīcā Cafe uz riteņiem.

Novada mājražotāji un amatnieki tikšanās reizē savus darbus izlika arī nelielā izstādē.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.