FOTO.VIDEO: “Vaiņode” kļūst par Dienvidkurzemes novada pirmo čempioni futbolā

Foto – Uldis Dobelis

Sestdien, 3. septembrī, Rudes stadionā par Dienvidkurzemes novada pirmajiem čempioniem futbolā tika kronēti “Vaiņodes” spēlētāji.

Pusfinālā “Zvejnieks” ar 3:0 uzvarēja “Caljan”, bet “Vaiņode” ar 2:1 pārspēja “Nīcu”, portālu “ReKurZeme” informē čempionāta organizators Ingars Kalējs.

Spēlē par trešo vietu “Nīca” un “Caljan” pēc pirmā puslaika cīnījās neizšķirti – 2:2, bet pie bronzas medaļām tika nīcenieki, kuri otrajā puslaikā guva vēl divus vārtus.

Finālā “Vaiņode” ar 2:0 uzvarēja “Zvejnieku”. Cīņā par zelta godalgām tika parādītas trīs sarkanās kartītes – viena “Vaiņodei” un divas “Zvejniekam”.

Par čempionāta rezultatīvāko spēlētāju ar 12 vārtiem kļuva “Caljan” futbolists Renalts Freimanis. Viņam tuvākie sekotāji bija vaiņodnieks Mārtiņš Blumbergs (9) un “Zvejnieka” futbolists Džordans Inge (8).

“ReKurZeme” jau rakstīja, ka kopumā Dienvidkurzemes novada čempionātā piedalījās sešas komandas. Piekto vietu ieguva “Pāvilosta”, bet sestā palika “Priekule”.