Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

FOTO.VIDEO: “IKEA” darbinieki Liepājā ar skaļām ovācijām un aplausiem sagaida pirmos apmeklētājus

Ceturtdien, 11. aprīlī, Liepājā atvērta IKEA plānošanas un preču pasūtīšanas vieta. Tā ir pirmā šāda veida klientu apkalpošanas vieta Latvijā – mazāka formāta nekā veikals, paredzēta atbalstam mēbeļu plānošanā un pasūtīšanā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plānošanas un preču pasūtīšanas durvis ceturtdien pulksten 10 IKEA darbinieki vēra ar skaļiem aplausiem un ovācijām.

Papildus Liepājā izveidota iedvesmojoša ekspozīcija, ērtas pasūtījumu saņemšanas un preču maiņas un atpakaļatdošanas zonas. Aptuveni 100 dažādu veidu preču pieejamas tūlītējai iegādei. Visi Latvijā pieejamie IKEA pakalpojumi tiks piedāvāti arī Liepājā, vēsta “IKEA” pārstāvji.

“Jauna formāta klientu apkalpošanas vietas atvēršana ir solis tuvāk mūsu pircējiem Latvijā. Mēs aicinām Kurzemes reģiona iedzīvotājus nākt pie mums, plānot, pasūtīt, saņemt pasūtījumus un izmantot mājokļa labiekārtošanas preču piedāvājumu tuvāk mājām. Mūsu mērķis ir panākt, lai interneta veikala pasūtījumus varētu saņemt 72 stundu laikā. IKEA Liepāja apmeklētājiem būs arī iespēja izvēlēties, cik daudz atbalsta nepieciešams plānošanā – ir iespējams visu izplānot pašu spēkiem, bet var arī saņemt zinošu darbinieku padomu vai pieteikt pilnu plānošanas pakalpojumu. Uz vietas ekspozīciju zālē varēs arī apskatīt, kā IKEA risinājumi izskatās realitātē,” pastāsta Inga Filipova, IKEA vadītāja Baltijas valstīs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

IKEA plānošanas un preču pasūtīšanas vietas kopējais izmērs ir aptuveni 1000 m2. Apmēram puse šīs platības ir atvēlēta tirdzniecības zonai un ekspozīciju zālei, kur apmeklētāji var smelties iedvesmu no pārdomātiem iekārtojuma piemēriem svarīgākajām mājokļa telpām – virtuvei, guļamistabai, dzīvojamajai istabai. Ekspozīcijā var apskatīt gatavus risinājumus un iegūt zināšanas par mājokļa labiekārtošanu, lai varētu uzlabot ikdienas dzīvi mājās.

Plānošanas un preču pasūtīšanas vieta atrodas Ezermalas ielā 3c.

Foto un video – Uldis Dobelis

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.