Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

FOTO.VIDEO: Konkursā “Cīravas cālis 2023” uzvar piecus gadus vecā Marija Šmite

Konkursā “Cīravas cālis 2023” uzstājas piecus gadus vecā Marija Šmite. Foto – Uldis Dobelis

Piektdienas, 17. marta, rītā Cīravas kultūras namā uz skatuves kāpa paši mazākie dziedātāji, lai sacenstos mazo vokālistu konkursā “Cīravas cālis 2023”. Pasākuma laikā kļuva zināms, kas Cīravu pārstāvēs “Dienvidkurzemes novada cālī 2023”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par konkursa “Cīravas cālis 2023” uzvarētāju kļuva piecus gadus vecā Marija Šmite. Viņa Cīravu pārstāvēs Dienvidkurzemes novada mērogā. To lēma konkursa žūrija – mūzikas skolotājas Maija Pētersone un Ērika Tiļuga.

“Bija ļoti grūti vērtēt. Tie, kas dziedāja ļoti tīri un vārdus zināja, tādi bija kādi pieci. Bija grūti izvēlēties, kurš ir labākais. Izvēlējāmies Mariju, jo viņa bija arī jaunāka. Nebija seši, bet pieci gadi. Turklāt viņai bija smuks, tīrs dziedājums,” portālam “ReKurZeme” stāsta M. Pētersone.

Cīravas kultūras pasākumu organizatore Santa Matvijčuka piebilst, ka šoreiz “Cīravas cālī 2023” piedalījās septiņi individuālie dziedātāji, bet kopumā uz skatuves kāpa 25 mazie cīravnieki. “Mums ir ļoti laba sadarbība ar bērnudārzu. Veidojam bērniem skatuves pieredzi. Varbūt kāds kādreiz būs liels mākslinieks,” stāsta pasākuma organizatore.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

S. Matvijčuka norāda, ka interese piedalīties bija arī no Dienvidkurzemes novada citām vietām, taču pārējiem novada bērniem ir jāgaida konkurss savā pilsētā vai pagastā. 28. aprīlī Cīravā tiks organizēts mazo vokālistu konkurss “Dienvidkurzemes novada cālis 2023”, kurā varēs piedalīties Dienvidkurzemes novada pilsētu un pagastu uzvarētāji, kuri savu ceļazīmi uz konkursu ieguvuši piedaloties vietējā mēroga konkursā.

Foto un video – Uldis Dobelis

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.