Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

FOTO.VIDEO: Liepājā Jūras svētkus atklāj ar iespaidīgu kuģu un laivu parādi

Piektdienas vakarā Liepājā stundas garumā varēja skatīt visdažādākās laivas un plostus. Foto – Uldis Dobelis

Piektdien, 8. jūlijā, Liepājā Jūras svētki tika atklāti ar kuģu un laivu parādi, ko varēja vērot Tirdzniecības kanālā pie Jahtu ostas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Liepājas SEZ pārvalde 2019. gadā sadarbībā ar laivu un kuģu īpašniekiem iedibināja jaunu tradīciju Jūras svētku laikā – kuģu un laivu parādi.

ūras svētki Liepājā šogad tiks svinēti skaistajā Liepājas Jūrmalas parkā – teritorijā no Jūrmalas ielas līdz Rožu ielai, ietverot arī pludmales zonu.

Svētku rīts 9. jūlijā tradicionāli sāksies ar piemiņas brīdi pie pieminekļa bojā gājušajiem jūrniekiem un zvejniekiem pulksten 11 Kūrmājas prospekta galā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Muzikālie, izklaidējošie un izzinošie pasākumi svētku dienā liepājniekiem un pilsētas viesiem būs pieejami no pulksten 12.00. Uz lielās svētku skatuves apmeklētājiem tiks piedāvāta muzikālā programma dažādām gaumēm un vecumiem, īpaši piedomājot par jūras tēmu un dzīves ritumu, kas valda pilsētā pie jūras.

Dienas daļā mazākie Jūras svētku apmeklētāji varēs piedalīties un rotaļāties dažādās aizraujošās un izglītojošās atrakcijās.

Pludmalē svētku dalībniekiem būs iespēja profesionāļu vadībā veidot smilšu skulptūras, zinošu speciālistu vadībā pētīt un izzināt dabas procesus. Ar savu piedāvājumu visas dienas garumā liepājniekus un Liepājas viesus priecēs amatnieku un mājražotāju tirdziņš. Vakara programmā uz lielās skatuves uzstāsies Latvijā populāri un iemīļoti mūziķi.

Jūras svētku programmu skatīt šeit.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.