Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

FOTO.VIDEO: Satikšanās mirkļi Dzērves pamatskolas 190. gadu jubilejā

Sestdien, 3. jūnijā, Dzērves pamatskolā no malu malām salidoja absolventi, lai izstaigātu skolu, satiktos ar klases biedriem un skolotājiem un nosvinētu Dzērves skolas lielo jubileju. Skola piedzīvoja savu 190. dzimšanas dienu.

Blakus skolai uz lielās skatuves jubilejas vakaru aizsāka mūziķis Juris Levics no grupas "Pļumpapā". Skolas absolvents kopā ar mūziķi Artūru Maculēviču nodziedāja "Pļumpapā" vienu no iemīļotākajām dziesmām "Dzērves".

Dzērves pamatskolas direktors Mairolds Blūms stāsta, ka skola savu 190. jubileju svinējusi visa mācību gada garumā. Īpaši aktīvi svētku noskaņa tika izjusta pēdējās nedēļas laikā. Jau dienu iepriekš ikviens varēja sacensties tradicionālos un netradicionālos sporta veidos.

Dāvina skolai ceriņu
"Kas ir tas, kas mums visiem liek šeit ierasties jau otro dienu, būt klāt un skatīt un baudīt to, kas ir mūsu skola. Manuprāt, tās ir atmiņas. Tās mums visiem ir skaistās atmiņas par to jaunības laiku, ko mēs katrs šeit esam pavadījuši. Būtībā Dzērves skola mums katram ir pirmā skola. Dzērves skolā mums katram ir pirmā klases audzinātāja, pirmais izlaidums. Dzērves skola ir tā skola, kur mums ik pa laikam gribas atgriezties un baudīt. Mēs katrs esam gabaliņš no šīs vēstures, no šiem 190 gadiem, ar to, ka šeit esam mācījušies," svinīgajā pasākumā teica Aizputes pilsētas pārvaldes vadītājs, bijušais Cīravas pagasta pārvaldes vadītājs un Dzērves pamatskolas absolvents Artis Čanders.

A. Čanders Dzērves skolai jubilejā dāvināja ceriņu no stādaudzētavas "Vidzemes ceriņi".

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties ReKurZeme.lv abonementu:

"ReKurZeme.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē ReKurZeme.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā ReKurZeme.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.