Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Goda teātra iestudējums “Noslēpumainās variācijas” piedzīvos pirmizrādi Liepājā

  1. novembrī Liepājā pirmizrādi piedzīvos Goda teātra iestudējums „Noslēpumainās variācijas”, kas tapusi pēc Ērika Emanuela Šmita lugas. Iestudējums sāksies plkst. 19:00 un notiks ļoti īpašā vietā – Liepājas Dabas mājā Zirgu salā.

Izrāde tapa maijā, kā režisora Mārtiņa Kalitas diplomdarbs, absolvējot Latvijas Kultūra akadēmiju. Tikko festivālā „Patriarha rudens” Rīgā tā saņēma „Labākās izrādes” balvu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pie vientulībā mītoša rakstnieka, kuram nupat iznākusi grāmata, ierodas žurnālists, lai salauztu viņa klusēšanas loku un intervijā atklātu patiesību par mīļoto un pašu mīlestību. Psiholoģiski smalka un trausla, atklāta saruna starp diviem vīriešiem par bailēm, vientulību, mīlestību. Katrs to piedzīvojis citādāku, bet vai kāds var apgalvot, ka tieši viens vai otrs veids ir īstāks? “Kam tu saki: es Tevi mīlu? Mēs nezinām, ko mīlam. Mēs to nekad nezināsim.”

Izrādē piedalās aktieri Kaspars Gods un Sandis Pēcis.

Izrādes norises vieta nav izvēlēta nejauši, tā notiek ļoti intīmā atmosfērā – skatītājiem rodas sajūta, ka patiešām kopā ar abiem izrādes varoņiem atrodas uz vientuļas salas, kurā risinās sarunas par visbūtiskākajām tēmām.

Vietu skaits ļoti ierobežots, biļetes iespējams iegādāties „Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.