Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Godinās Dienvidkurzemes novada uzņēmējus

Dienvidkurzemes novada pašvaldība jau trešo reizi pēc kārtas vienkopus pulcēs novada uzņēmējus, lai izteiktu pateicību par ieguldījumu ekonomikā un sekmējot uzņēmējdarbības attīstību novadā. Šogad pašvaldība organizēja arī konkursu “Dienvidkurzemes novada uzņēmēju gada balva” ar mērķi apzināt un godināt uzņēmējus, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sestdien, 6. janvārī, pulksten 14 Liepājas teātrī svinīgi sveiks pašvaldības konkursa “Dienvidkurzemes novada uzņēmēju gada balvas 2023” laureātus – komersantus, kuri godprātīgi darbojas savā nozarē un sniedz vērtīgu pienesumu novadam. Uzņēmējus suminās 11 kategorijās, portālu “ReKurZeme” informē Dienvidkurzemes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Marita Kurčanova.

Jaunais uzņēmējs 2023 – saņem uzņēmēji, kuri tekošajā gadā sekmīgi veikuši saimniecisko darbību Dienvidkurzemes novadā un kuri uzņēmumu uzsākšanu reģistrējuši ne agrāk kā 3 gadus pirms konkursa norises.

Lauksaimnieks/zvejnieks 2023 – saņem uzņēmēji, kuriem ir stabili un izaugsmi raksturojoši ražošanas rādītāji pret iepriekšējo gadu, kā arī ir izveidota ilgtspējīga saimniekošanas prakse.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ģimenes uzņēmums 2023 – saņem uzņēmēji, kuri rūpējas par savu, piemēram, ražošanas tradīciju uzturēšanu vai tālāku to attīstīšanu un nodošanu no paaudzes paaudzē.

Darba devējs 2023 – saņem uzņēmēji, kuri radījušas jaunas darba vietas, ieguldījuši laiku un līdzekļus darbinieku apmācībā un profesionālajā izaugsmē, kā arī radījuši drošu darba vidi un veicinājuši motivējošu darba samaksu.
Mājražotājs/amatnieks 2023– saņem uzņēmēji, kuri piedāvā augstas kvalitātes un/vai unikālus produktus un kuri ievērojami uzlabojuši savu darbību starp novada mājražotājiem/amatniekiem.

Tirgotājs 2023 – saņem uzņēmēji, kuri nodrošina augsta līmeņa klientu servisu preču tirdzniecības nozarē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pakalpojumu sniedzējs 2023 – saņem uzņēmēji, kuri nodrošina augsta līmeņa klientu apkalpošanas servisu pakalpojumu sniegšanas nozarē.

Inovatīvākais uzņēmums 2023 – saņem uzņēmēji, kuri izstrādājuši un/vai ieviesuši inovatīvus produktus/pakalpojumus savā uzņēmumā.

Videi draudzīgākais uzņēmums 2023 – saņem uzņēmēji, kuri strādā videi draudzīgi vai izmanto efektīvus līdzekļus, lai kļūtu videi draudzīgi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Stabilākais uzņēmums 2023 – saņem uzņēmēji, kuri visilgāk darbojušies un savas darbības laikā veikuši sekmīgu saimniecisko darbību.

Gada tūrisma uzņēmums 2023 – saņem uzņēmēji, kuri visveiksmīgāk darbojas tūrisma nozarē.

Svinīgajā pasākumā sveic arī trīs lielāko iedzīvotāju ienākuma nodokļa maksātājus 2023. gadā. Šie uzņēmēji tiek noskaidroti pēc statistikas datiem, vērtējot uzņēmuma samaksāto iedzīvotāju ienākuma nodokļa apmēru par Dienvidkurzemes novadā deklarētajiem darbiniekiem iepriekšējā gadā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dienvidkurzemes novada pašvaldība pasniegs arī trīs specbalvas:

  • Sabiedrības draugs 2023,
  • Sabiedrības spēks 2023,
  • Pieteicēju simpātija 2023.

Pretendentus konkursam “Dienvidkurzemes novada uzņēmēju gada balva” aicināja iesniegt līdz 30. novembrim. Iesniegtos pieteikumus apbalvojumiem izvērtēja pašvaldības izveidota vērtēšanas komisija piecu cilvēku sastāvā.

Foto – Pixabay

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.