Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Grobiņā agresīvs vīrietis ar šķērēm uzbrūk bērniem

Ilustratīvs foto. Foto – Pixabay.

Dienvidkurzemes novada Pašvaldības policijas darbinieki pateicas sievietei, kas ziņoja par agresīvu vīrieti pie Grobiņas pilsdrupām, kurš ar nazim līdzīgu priekšmetu uzbrucis bērniem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pateicoties šim ziņojumam, uzbrucējs ir aizturēts un bērni ir drošībā, informē Dienvidkurzemes novada pašvaldība.

Ap puksten 16.30 Pašvaldības policijā ieradās satraukta sieviete un stāstīja, ka pie pilskalna vīrietis ar nazi uzbrūk bērniem. Pašvaldības policijas priekšniece Ieva Ilstere kopā ar inspektoru Armands Tunni nekavējoties izskrēja uz ielas un devās pilsdrupu virzienā, kur bērnu bariņš apstiprināja sievietes teikto un norādīja virzienu, kurp devies vīrietis.

Pateicoties savlaicīgam ziņojumam, agresīvo vīrieti ātri izdevās aizturēt. Pie viņa atrastas šķēres, ar ko viņš draudējis bērniem. Arī aizturēšanas brīdī vīrietis uzvedies agresīvi, tāpēc nācies tam uzlikt roku dzelžus. Aizturētais jau iepriekš vairākkārt ir nonācis policijas redzeslokā ar savu agresīvo, rupjo un neadekvāto uzvedību. Vīrietis izolēts no sabiedrības.

Policijas priekšniece I. Ilstere izsaka pateicību sievietei, kas informēja par notiekošo un, iespējams, tādējādi novērsa noziegumu ar iespējamām traģiskām sekām. Viņa aicina vecākus ar saviem bērniem pārrunāt drošības jautājumus un mudināt neklusēt, ja nākas piedzīvot bīstamas vai nedrošas situācijas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.