Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Grobiņā “Bruģa bumbas” pirmajā posmā liela interese par jauno sezonu

Aizvadītās nedēļas nogalē, 25. maijā, Grobiņas pilsētas svētku ietvaros, tika aizvadīts pirmais no plānotajiem sešiem ”Bruģa bumbas” posmiem. Šajā posmā kopā dalību ņēma 34 komandas sešās vecuma grupās, tādējādi noskaidrojot pirmos uzvarētājus un laureātus.

Pirmais ”Bruģa bumbas” posms tika gaidīts ar interesi, jo tieši šis posms atklāja šī gada ielu basketbola sezonu. Sacensībās piedalījās 34 komandas, kas norāda uz lielu basketbola cienītāju interesi, sākoties jaunajai strītbola sezonai, portālu “ReKurZeme” informē čempionāta pārstāvis Dāvis Plūme.

Pirmajā posmā vislielākā atsaucība bija novērojama U-99 vīriešu (10 komandas) un U-14 zēnu (7 komandas) grupās. Pašā mazākajā U-11 zēnu grupā pirmo vietu izcīnīja komanda ‘’Sports’’, aiz sevis otrajā vietā atstājot komandu ‘’Krutie bandīti’’. Ar 3. vietu jāsamierinās ‘’Dedzīgie’’ komandai. U-14 zēnu grupā uzvaru guva komanda ‘’Līdakas’’, finālā sīvā spēlē ar 6:5 uzvarot komandu ‘’Rabarberrauši’’. Trešo vietu izcīnīja ‘’Mini Balleri’’ komanda.

U-14 meitenēm pirmo vietu pārliecinoši izcīnīja komanda ‘’Labākās’’, finālā tiekot galā ar ‘’Betmeni’’ vienību. Trešajā vietā ierindojās ‘’M.K.E.A’’. U-99 dāmu grupā pirmās vietas laurus pirmajā posmā plūca komanda ‘’Shooters’’, aiz sevis 2. un 3. vietā atstājot, attiecīgi, ‘’Paturi aliņu ft Marija’’ un ‘’For fun’’ komandas.
U-17 jauniešu grupā uzvarēja ‘’Afro Arča’’, aiz sevis otrajā vietā atstājot ‘’BK Karosta’’. Godpilno trešo vietu ieguva ‘’Smiley face komanda’’. U-99 vīru konkurencē bija vērojamas spēles ar ļoti lielu fizikalitāti, kas ir raksturīgs ielu basketbolam. Grobiņas posmu pirmajā vietā noslēgt izdevās ‘’Julianna’’ komandai, finālā ar rezultātu 11:3 apspēlējot komandu ‘’Betrupi’’. Trešajā vietā šo posmu noslēdza komanda ‘’Rizzleri.

Meistarības konkursā pārliecinoši uzvarēja Estere Ječmane, kura nodrošināja sev ceļazīmi uz finālposmu. Viņa pamanījās distanci finālā veikt 33 sekundēs, kas ir ļoti augstvērtīgs rezultāts. 1v1 konkursā Kārlis Politers finālā ar rezultātu 3:2 pamanījās pārspēt savu divus gadus vecāko pretinieku, tādā veidā nodrošinot sev iespēju finālposmā cīnīties par galveno balvu. Atgādinām, ka galvenajā balvā, kura tiks izspēlēta pēdējā posmā, 14. augustā, uzvarētājs meistarības konkursa disciplīnā saņems 100 EUR dāvanu karti no tirdzniecības centra ”Kurzeme”, toties 1v1 finālposma uzvarētājs iegūs 100 EUR dāvanu karti no ‘’SPB Sporta Bode’’.

Nākamais posms norisināsies jau 12. jūnijā pie burgernīcas ”Street Burgers” un tā sākums pulksten 18. Pieteikšanās sacensībām būs iespējama sacensību dienā 1 – 1,5 stundas pirms to sākuma no pulksten 16:30 – 17:00. Dalības maksa U99 vecuma grupās vīriešiem un sievietēm no komandas ir 10 EUR, neatkarīgi, vai komandā spēlē trīs vai četri spēlētāji. Savukārt visās jauniešu vecuma grupās dalības maksa no komandas ir 5 EUR, tādā veidā veicinot šī sporta veida attīstību tieši jauniešu vidū.

”Bruģa Bumba 2024” sacensību posmi:
2.posms           12. jūnijs          18:00     (Street Burgers posms pie LOC ledus halles)
3.posms           4. jūlijs             18:00     (t/c Kurzeme posms KP laukumā)
4.posms           17. jūlijs           18:00     (Sporta Bode posms KP laukumā)
5.posms           31.jūlijs            18:00     (LOC posms KP laukumā)
6.posms           14.augusts       18:00     (Finālposms KP laukumā).

Foto – Uldis Dobelis

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.