Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Grobiņā Ziemas vakara tirgū būs muzikāls jaunums

Grobiņā Ziemas vakara tirgū būs kultūras programma ar dziesmām un dejām. Publicitātes foto.

Jau šo piektdien, 9. decembrī, no pulksten 18 līdz 23 Grobiņas sporta centrā norisināsies tradicionālais Ziemas vakara tirgus. Plašajā piedāvājuma klāstā varēs iegādāties Ziemassvētku dāvanas tuvākajiem, rotājumus svētku sajūtas radīšanai un dažādus gardumus svētku galdam. Būs arī priekšnesumi, foto stūris un citi jauki pārsteigumi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Arī šogad kuplā skaitā kopā sanāks tirgotāji no tuvākiem un tālākiem novadiem, lai piedāvātu preces gan skaistumam, veselībai, sirds siltumam, gan vēdera priekiem, portālu “ReKurZeme” informē Dienvidkurzemes novada sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Elbere.

“Kā katru gadu esam padomājuši par kultūras programmu ar dejām un dziesmām, lai priecētu sanākušos vakara tirgus apmeklētājus. Īpašs prieks par Grobiņas jaunumu mūzikas pasaulē – plkst. 20.00 pirmo reizi uz skatuves kāps jaunizveidotā Zentas Mauriņas Grobiņas vidusskolas skolotāja Edgara Jāņa Kārkliņa 7. – 10. klašu skolēnu grupa “Blice bez nosaukuma”, kas izpildīs vairākas Ziemassvētku dziesmu kaverversijas,” par pasākuma programmu stāsta Grobiņas pilsētas kultūras darba organizatore Monta Saldeniece.

Vakara gaitā sagaidāmas arī dažādas radošās aktivitātes, bet par pasākuma dinamiku parūpēsies Liepājas teātra aktieris Pēteris Lapiņš.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.