Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Grobiņas iedzīvotāji prognozē – Latvijas olimpiešiem Pekinā būs vismaz trīs medaļas!

Grobiņniece Rudīte Bērziņa. Foto – Uldis Dobelis.

No piektdienas, 4. februāra, līdz 20. februārim notiks Pekinas Olimpiskās spēles. Portālam “ReKurZeme” ar savām prognozēm par Latvijas sportistu izredzēm dalījās Grobiņas iedzīvotāji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

RUDĪTE BĒRZIŅA, grobiņniece

Protams, ka sekošu līdzi Pekinas Olimpiskajām spēlēm. Atklāšanas ceremonija tagad būs pirmais. Obligāti kalendārā ir jāieraksta hokejs. Viss pārējais arī paralēli. Sekošu līdzi mūsējiem. Hokejs – tā ir svēta lieta. Atklāšana – tā vispār, nav variantu.

Šīs spēles būs pilnas optimisma, kaut kas gaišs šajā laikā. Gaišais mirklis. Kaut vai atklāšanas ceremonija – tā šobrīd ir vajadzīga pasaulei.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mūsu sportistiem medaļām jābūt. Vismaz divas! Nē! Vismaz trīs! Tā būs arī laimes spēle. Kāds var pēkšņi parādīties pie apvāršņa, uz ko necerējām. Cerība ir visiem! Pats galvenais, lai komandā nav kovida nevienam. Šobrīd ir tāda laimes spēle tāpēc, ka, skanēs briesmīgi, bet konkurentiem var būt kovids.

Lāsma Pirktiņa. Foto – Uldis Dobelis

LĀSMA PIRKTIŅA, brīvdienās Grobiņā no Vācijas
Daļēji noteikti skatīšos. Kā parasti – biatlonu! Varbūt arī bobsleju un kamaniņu sportu. Kādas būs šīs spēles? Nezinu, vai skatītāji būs klātienē, jo skatītāju trūkums padara visas sporta sacensības ne tik atraktīvas, bet visādā citādā ziņā būs kā parasti.

Neesmu pēdējā laikā sekojusi līdzi, bet kāpēc lai nebūtu medaļas. Mēs parasti kaut ko dabūjam. Domāju, ka šīs spēles nebūs izņēmums – kāda medaļa būs. Domāju, ka mūsu lielākās izredzes būs kamaniņu sportā, skeletonā, varbūt arī bobslejā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Arturs no Grobiņas. Foto – Uldis Dobelis

ARTURS, grobiņnieks
Noteikti sekošu līdzi Pekinas Olimpiskajām spēlēm. Skatīšos televīzijas pārraides. Cik daudz, to laiks rādīs. Galvenokārt, skatīšos hokeju.

Kādas ir mūsu sportistiem izredzes uz medaļām, to grūti pateikt. Hokejā galvenais, lai cienīgi nospēlē. Arī pārējos sporta veidos būs “jārokas”. Domāju, ka kamaniņu sportā mums ir ļoti lielas iespējas.

Turēšu īkšķus par visiem mūsu sportistiem. Vairāk vai mazāk, bet Olimpiskās spēles ir gaidīts notikums. Vienmēr sekoju līdzi un skatos. Protams, pēc iespējām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Madars Rezcovs. Foto – Uldis Dobelis.

MADARS REZCOVS, grobiņnieks
Nesekošu līdzi. Skola un jāmācās. Nav laika. Rezultātus noskaidrošu draugu lokā. Ceru, ka mūsu sportistiem būs medaļas.

Ieviņa Blaumane. Foto – Uldis Dobelis.

IEVIŅA BLAUMANE, no Grobiņas pagasta
Es par sportu neinteresējos. Kādreiz varbūt basketbolu paskatos, es jaunībā pati spēlēju. Ja kāda filma neies, tad varbūt Pekinas Olimpiskās spēles paskatīšos.

Latvijas komandā ir diezgan spēcīgi puikas, un meitenes arī. Es domāju, ka mūsu daiļslidotājs varētu vinnēt. Daiļslidošana man patīk. Vairāk gan patīk, kad pāri danco.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kam vēl izredzes? Kamaniņu braucējiem. Man patīk, kā viņi laiž lejā. Vispārībā, lai visiem veicas.

Krists Burģis. Foto – Uldis Dobelis.

KRISTS BURĢIS, grobiņnieks
Labprāt skatīšos Pekinas Olimpiskās spēles. Noteikti mēģināšu skatīties visus latviešu startus. Mans mīļākais sporta veids gan ir galda teniss.

Es ceru, ka būs interesanti skatīties, ka spēlēm nebūs traucējoši apstākļi, ka neviens nesaslims. Ceru, ka mūsu hokejisti sevi parādīs no labās puses.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Domāju, ka mūsu sportisti savam startam būs gatavi gan emocionāli, gan fiziski. Medaļas varētu būt kamaniņu sportā, skeletonā. Ceru, ka varētu būt arī zelta medaļas. Zelta godalga varētu būt Martinam Dukuram.

OTĪLIJA DZEGORE, grobiņniece
Cik būs laika, tik Olimpiskās spēles skatīšos. Gan jau kāds no mūsu sportistiem uzvarēs, vinnēs zeltu. Jāseko ir mūsu sportistiem līdzi. Lielākās izredzes varētu būt kamaniņu braucējiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.