Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Grobiņas pagasta deju kolektīvs “Sudmaliņas” aicina uz sadraudzības koncertu Nīcā

Atzīmējot 24. deju sezonu un Dziesmu un Deju svētkos iepazītos jaunos draugus, sestdien, 10. februārī, pulksten 18 Nīcas kultūras namā Grobiņas pagasta kultūras namā “Robežnieki” vidējās paaudzes deju kolektīvs “Sudmaliņas” aicina uz sadraudzības koncertu “Mūžam citas nemīlēšu”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pagājušās vasaras lielākais notikums deju kolektīvam bija dalība XXVI Vispārējos latviešu dziesmu un XVI Deju svētkos, kā arī ir bija vienīgais deju kolektīvs no Dienvidkurzemes novada, kas piedalījās svētku noslēguma koncertā Mežaparka estrādē, portālu “ReKurZeme” informē Dienvidkurzemes novada sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Elbere.

“Tā kā lieluzvedumu “Kopā augšup” un “Mūžīgais dzinējs” mēģinājumi nedēļas garumā noritēja katru dienu no rīta līdz vakaram, plecu pie pleca atradās arī kāds deju kolektīvs no citiem novadiem. Tā aizsākās jaunas draudzības dejotāju un kolektīvu vadītāju starpā, kas iedvesmoja “Sudmaliņām”, pēc gandrīz desmit gadu pauzes, noorganizēt sadraudzības koncertu, kurā visi varētu satikties un darīt to, kas sirdij vistuvāk – dejot!” dalās kolektīva pārstāvji.

Koncerta laikā izdejos 24 romantiskas, spriganas, sirdi smeldzošas, auglību nesošas, aizkustinošas un ugunīgas dejas, no kurām vien dažās būs no deju svētku repertuāra. Koncertā piedalīsies Ziemeļrīgas kultūras apvienības VEF Kultūras pils VPDK “Dardedze” un TDA “Dardedze” (vadītāja Ilze Kronberga), Baldones kultūras centra VPDK “Degsme” (vadītāja Anda Krišāne), Kandavas kultūras nama VPDK “Ozolāji” (vadītāja Andra Eimane), Ventspils kultūras centrs VPDK “Liedags” (vadītāja Inga Liepiņa) un Dienvidkurzemes novada JDK “Spararats” (vadītāja Kristīne Kārkliņa).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ieeja koncertā bez maksas.

Foto: Publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.