“Grobiņas SC/LFS” virslīgā cīnās neizšķirti ar “Mettu”

Neizšķirti sestdien Rīgā beidzās “Tonybet” Latvijas futbola virslīgas 15.kārtas spēle, kurā piedalījās “Metta” un “Grobiņa”/LFS.

Mājinieki nespēja nosargāt iegūto vadību, spēlei beidzoties ar 1:1 (1:0), vēsta LETA.

Vārtus “Metta” komandas labā 42.minūtē pēc piespēles pa zemi no labās laukuma puses guva Moamets Korea, raidot bumbu vārtu kreisajā apakšējā stūrī – 1:0.

Spēles pēdējās desmit minūtes pagāja spēcīgā vējā, 89.minūtē viesiem panākot izlīdzinājumu. Pie mājinieku soda laukuma bumbu Raimondam Sāmietim pāradresēja Markuss Kruglaužs, tālāk bumbai nokļūstot pie Rodrigo Gauča, kurš no soda laukuma līnijas ar sitienu vārtu kreisajā apakšējā stūrī panāca 1:1.

Abu komandu sniegums šosezon ir bijis viļņveidīgs, bet pirmā apļa savstarpējā spēlē ar 3:0 uzvarēja Dienvidkurzemes komanda.