“Grobiņas SC/LFS” zaudē pirmajā pārspēlē par vietu virslīgā

“Metta” futbolisti ceturtdien, pateicoties Ingara Pūļa diviem gūtajiem vārtiem, pirmajā pārspēlē par vietu “Optibet” Latvijas futbola virslīgā izcīnīja uzvaru.

“Metta” savā laukumā ar rezultātu 2:0 (2:0) guva panākumu pār “Grobiņas SC”/LFS komandu, vēsta LETA.

Mājinieku rindās pirmos vārtus 28.minūtē guva Pūlis, kurš 41.minūtē vēlreiz izcēlās par precīzu sitienu, panākot mājiniekiem drošu vadību. Atlikušajā spēles laikā arī viesu komanda mēģināja veidot uzbrukumus, taču tie noslēdzās nesekmīgi.

Atbildes mačs norisināsies svētdien Liepājā, “Daugavas” stadiona rezerves laukumā.

“Metta” pārspēlēs piedalās kā šīs sezonas “Optibet” virslīgas devītās vietas ieguvēja, bet Grobiņas vienība bija otra labākā “Optibet” Nākotnes līgas čempionātā, neskaitot dublieru komandas.

Tiesības nākamajā sezonā sacensties valsts spēcīgākajā līgā iegūs uzvarētāji divu spēļu summā.

Pārspēles par vietas saglabāšanu virslīgā notiek pēc divu gadu pārtraukuma.

“Metta” komanda virslīgas čempionātā nemainīgi piedalās kopš 2012.gada. 2019.gadā “Metta” vienība pārspēles aizvadīja septīto gadu pēc kārtas.

Kā pirmās līgas čempionāta uzvarētāja tiesības piedalīties nākamās sezonas virslīgas čempionātā izcīnīja “Jelgava”.

Arī nākamajā sezonā virslīgas čempionātā plānots piedalīties desmit vienībām.

Šosezon par Latvijas čempioniem pirmo reizi tika kronēti “Valmieras” futbolisti, savukārt Latvijas kausu ieguva “Auda” komanda.