Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Gruzīnu kantrī mūziķis Šota Adamašvili ierakstījis dziesmu latviešu valodā

Šota Adamašvili. Foto – Edgars Pohevičs

Apliecinot cieņu un mīlestību Latvijai, gruzīnu kantrī mūziķis Šota Adamašvili (Shota Adamashvili) ierakstījis dziesmu latviešu valodā “Vēl jāatrod”, kas stāsta par strupceļā nonākušām attiecībām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dziesma sākotnēji sarakstīta angļu valodā, bet, pateicoties lieliskai sadarbībai ar latviešu rakstnieku un mūziķi Vili Lācīti (īstajā vārdā — Aleksandrs Ruģēns), teksts atdzejots latviski un nu tiek nodots klausītājiem, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas pludmales kafejnīcas “RedSunBuffet” saimnieks Mareks Alberts.

“Esmu ārkārtīgi priecīgs, ka varu dziedāt latviski. Pagājušajā vasarā viesojos Latvijā un iemīlēju šo zemi. Jau gadu mācos latviešu valodu un priecājos, ka šogad, atgriežoties šeit, jau varu nedaudz sarunāties vietējā valodā. Un kas vēl svarīgāk – dziedāt,” stāsta Šota. “Esmu apguvis vairākas citu latviešu kantrī izpildītāju dziesmas, bet šī ir pirmā manis paša sarakstīta. Kantrī dvēsele ir brīvība un mīlestība, tāpēc arī dziesma par mūžam neizsmeļamo attiecību tēmu,” turpina mūziķis.

Šota Adamašvili gruzīnu valodā atdzejojis un iedziedāji arī nesen mūžībā aizgājušā latviešu kantrī grupas “Dakota” līdera Edvīna Zariņa populārāko dziesmu “Kurtizāņu ugunskurs”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šogad, 4.maijā, ar koncertu Liepājā, Šota atklāja savu Eiropas koncertturneju, kuras ietvaros plānoti vairāki koncerti Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Polijā.

Šota Adamašvili ir dzimis un audzis mazā Gruzijas pilsētiņā Bolnisi. Viņš pat neuzdrošinājās sapņot par mūziķa karjeru un došanos otrpus okeānam. Tagad, pēc dalības vairākos Gruzijas TV šovos, vietējos un starptautiska mēroga festivālos, Šota Adamašvili cer reiz nokļūt kantrī mūzikas mekā Nešvilā, Tenesī štatā, ASV. Kā pats saka, viņš, iespējams, ir vienīgais kantrī mūzikas izpildītājs visā Gruzijā, jo tur šis žanrs nav īpaši populārs.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.