Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Gunārs Ansiņš Liepājā sveic konkursa “Skills Latvia 2022” laureātus

Publicitātes foto

Lai pateiktos par profesionālu sniegumu un Liepājas vārda cienīgu pārstāvību nacionālajā jauno profesionāļu meistarības konkursā “Skills Latvia 2022”, ceturtdien, 19. maijā, Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš un priekšsēdētāja vietnieks Atis Deksnis tikās ar Liepājas Valsts tehnikuma audzēkņiem un viņu pedagogiem, pašvaldības vārdā pasniedzot pateicības un sveicot ar panākumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šogad laika posmā no 20. līdz 22. aprīlim Rīgā notika Valsts izglītības attīstības aģentūras organizētais konkurss “Skills Latvia 2022”, kurā tika vērtēta jauno profesionāļu meistarība, sacenšoties 22 dažādu prasmju konkursos. Divu dienu garumā profesionālās izglītības audzēkņi sacentās tādās profesijās kā skatlogu dizains un noformēšana, tērpu dizains, tērpu izgatavošana, datortīklu administrēšana, web tehnoloģijas, grafikas dizains, mobilā robotika, mehatronika, metināšana, friziera darbi, ēdienu gatavošana, restorānu serviss, viesu uzņemšana, mazumtirdzniecība, elektriskās instalācijas, inženierkomunikācijas, flīzēšana, krāsošana un dekoratīvā apdare, mēbeļu izgatavošana, sausā būve, smago spēkratu remonts un apkope, transporta pārvadājumi, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas pašvaldība.

Vairāk nekā 130 konkursantu konkurencē no 32 profesionālās izglītības iestādēm visā Latvijā lielāko medaļu skaitu ieguva Liepājas Valsts tehnikuma audzēkņi, saņemot kopskaitā deviņas medaļas. Ar izciliem sasniegumiem, iegūstot 1.vietu, Liepāju konkursā dažādās kategorijās pārstāvēja Rainers Spirģis, Arūns Višs, Guntars Gūtmanis, Līga Ziediņa, Evelīna Jergina un Niks Lagzdiņš. Tāpat augstus sasniegumus uzrādīja Ēriks Kudums, Juris Špehts, Aija Ķere, Raivo Rosvalds un Ruvims Ungeitis.

“Kvalitatīvas izglītības pieejamība ir katras sabiedrības viens no būtiskākajiem attīstības stūrakmeņiem, un es esmu patiesi gandarīts, ka Liepājas Valsts tehnikuma audzēkņi nacionālā līmenī, konkurējot ar citu profesionālo skolu audzēkņiem, ir parādījuši tik labas sekmes, apliecinot Liepājas varēšanu,” sveicot laureātus un viņu pedagogus, norādīja domes priekšsēdētājs G. Ansiņš. Viņš uzsvēra arī profesionālās izglītības un amatprasmju meistarības nozīmi, ņemot vērā Liepājas vēsturiski veidojušās rūpniecības tradīcijas un lomu Latvijas kopējā tautsaimniecībā.

Domes priekšsēdētājs arī pateicās arī Liepājas Valsts tehnikuma vadībai, audzēkņu pedagogiem un meistariem, kuri ne tikai nodod vērtīgās zināšanas jauniešiem, bet arī iedvesmo un motivē kļūt par īsteniem savas jomas profesionāļiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.