“Hasenpoth” Aizputes basketbola čempionāta ceturtdaļfinālā uzvar “Apriķus”

“Hasenpoth” basketbolisti ceturtdien, 4. janvārī, Aizputes sporta centrā Aizputes basketbola čempionāta ceturtdaļfinālā uzvarēja “Apriķus”.

“Hasenpoth” izcīnīja uzvaru ar 73:66, portālu “ReKurZeme” informē čempionāta galvenais tiesnesis Gints Sedols.

Pēc pirmās ceturtdaļas rezultāts bija neizšķirts – 17:17. Pēc pirmā puslaika ar 42:30 vadībā bija “Hasenpoth”, kam pēc trim ceturtdaļām vairs bija viena punkta pārsvars – 54:53.

“Hasenpoth” Aizputes basketbola čempionāta pusfinālā pirmdien, 8. janvārī, pulksten 19.30 spēlēs pret “Kalveni”.

“ReKurZeme” jau rakstīja, ka trešdien SK “Jumts” ceturtdaļfinālā ar 75:63 uzvarēja “RK Metāls” vienību.

Aizputes basketbola čempionāta regulāro turnīru pirmajā vietā noslēdza “Kalvene”, otro vietu ieguva “Gavieze”. Abas vienības nodrošinājušas vietu pusfinālā.