Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Hoijeres namā Muzeju naktī ceps maizi, būs Rīgas cirka klaunāde un žonglēšanas izrāde

Sestdien, 18. maijā, no pulksten 19 līdz vieniem naktī Liepājas 17. – 19. gadsimta interjera muzejā “Hoijeres kundzes viesu nams” Kungu ielā 24 notiks aktīva naktsdzīve ar maizes cepšanu iekštelpās un dažādām aizraujošām aktivitātēm Hoijeres nama pagalmā, tostarp, Rīgas cirka klaunādi un žonglēšanas izrādi, ugunsšovu, kā arī postfolka grupas “Iļģi” dančiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ikmēneša maizes diena šoreiz plānota kā viens no Muzeju nakts notikumiem. Tāpat kā līdz šim, par maizes cepšanu Hoijeres namā arī šoreiz gādās maizniekmeistars Aivars Ozols. Viņš pie maizes krāsns rosīsies jau no plkst. 19, un ikvienam interesentam būs iespēja nolūkoties maizes cepšanas procesā, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas muzeja filiāles “Liepājas 17.–19. gs. interjera muzejs “Hoijeres kundzes viesu nams”” vadītāja Ilze Skangale.

Ap plkst. 21, kad no krāsns tiks izņemta tikko ceptā maize, Hoijeres kroga telpu pieskandinās Rucavas lauku kapela “Paurupīte” ar lustīgu dziedāšanu un muzicēšanu. Atgādinām arī, ka muzeju nakts laikā apmeklētājiem bez maksas būs iespēja izstaigāt interjera muzeja pirmā stāva ekspozīciju – Hoijeres kundzes istabas.

Savukārt nama pagalmā jau no plkst. 19 notiks liela rosība – ar izrādi pasākuma jaunākajiem apmeklētājiem uzstāsies Liepājas ceļojošais leļļu teātris “Maska”. Vēlāk, plkst. 20 uz skatuves kāps Rīgas cirka mākslinieki ar klaunādes un žonglēšanas priekšnesumiem, bet plkst. 21 ar nule kā tapušu izrādi “Jautrās vindzorietes” uzstāsies Liepājas Tautas teātris.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc plkst. 22 Hoijeres nama pagalmā dančus spēlēs postfolka grupa “Iļģi” – Latvijas postfolkloras kustības aizsācēji un starptautisku atzinību guvusī world music grupa. Pēc kārtīgas lustēšanās vakara noslēgumā klātesošajiem būs iespēja noraudzīties uguns šovā stundas garumā Andra Kreicburga un viņa komandas izpildījumā. Uguns šovam iedvesma gūta, apceļojot dažādas pasaules vietas un apgūstot dažādu tautu kultūras.

Publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.