Iličs nosargā RFS uzvaru pār “Liepāju”

Foto – FK “Liepāja”

RFS futbolisti pirmdien “Optibet” Latvijas futbola virslīgas 26.kārtas pēdējā un centrālajā spēlē izcīnīja uzvaru, abus vārtus rīdzinieku labā gūstot Andrejam Iličam.

RFS viesu lomā ar 2:1 (1:0) pārspēja “Liepāju”, kura iepriekšējā aizvadītajā spēlē piekāpās “Tukums 2000″/”Telms” komandai un tagad piedzīvoja otro neveiksmi pēc kārtas, vēsta LETA.

Pirmā puslaika ievadā abas komandas vienlīdz daudz uzbruka uz pretinieku vārtiem, taču, tuvojoties pārtraukumam, 32.minūtē ar galvu “Liepājas” vārtos bumbu raidīja Iličs.

Otrajā puslaikā 71.minūtē liepājniekiem izdevās panākt neizšķirtu, pirmos vārtus “Liepājas” rindās gūstot Ināsiu Migelam.

85.minūtē RFS tika pie iespējas atkal izvirzīties vadībā, kad tika pie 11 metru soda sitiena. “Pendeli” precīzi izpildīja Iličs, padarot rezultātu atkal par labu rīdziniekiem (2:1).

RFS joprojām cīnās trijās frontēs – virslīgā, Latvijas kausā un Konferences līgā, kur tā iekļuvusi grupu turnīrā un nodrošinājusi sešas spēles ar augsta ranga pretiniekiem.

Pirmajā šīs sezonas savstarpējā spēlē Liepājā pārāki ar 3:2 bija rīdzinieki, bet otrajā mačā tika fiksēts neizšķirts (2:2).

Jau ziņots, ka sestdien “Valmiera” ar 7:0 sagrāva “Super Nova”, kamēr “Daugavpils” ar 3:2 pārspēja “Metta” vienību, bet svētdien “Riga” savā laukumā ar 3:1 pieveica “Tukums 2000″/”Telms”, un Jūrmalas “Spartaks” Slokas stadionā ar 0:1 piekāpās “Auda” vienībai.

Turnīra tabulas galvgalī 26 mačos 64 punktus ir sakrājusi “Valmiera”, 59 punktus 26 mačos – “Riga” un 56 punktus 26 spēlēs – RFS, bet četrinieku ar 50 punktiem 26 spēlēs noslēdz “Liepāja”. Piektā ir “Auda” ar 41 punktu 26 spēlēs, bet sestā – “Daugavpils”, kurai ir 27 punkti 26 cīņās, kamēr “Tukums 2000″/”Telms” komandai 26 cīņās ir 23 punkti. 26 mačos 18 punkti ir Jūrmalas “Spartaka” komandai, 26 punkti 17 punkti – Salaspils “Super Nova” un 15 punkti – “Metta”.

2022.gada virslīgā spēlē desmit komandas. Virslīgas čempionātā pagājušajā sezonā pirmo reizi kluba pastāvēšanas vēsturē triumfēja RFS, otrajā vietā ierindojās “Valmiera”, bet bronzas godalgas izcīnīja “Liepāja”. Tikmēr iepriekšējo trīs sezonu čempionvienība “Riga” ieņēma ceturto vietu.

“Optibet” Nākotnes līgā aizvadītajā sezonā pirmās trīs vietas ieņēma “Auda”, “Tukums 2000″/TSS un “Super Nova” komandas, pievienojoties virslīgas klubiem.

Plānots spēles aizvadīt četros apļos no 11.marta līdz 13.novembrim.