Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

“Impact Hub Liepāja” aicina uz diskusiju pasākumu “Kas ir ilgtspējība?”

Impact Hub Liepāja kopiena aicina jauniešus un citus interesentus 25. februārī pulksten 18 Impact Hub Liepāja telpās (Strautu ielā 4) piedalīties pasākumā “Kas ir ilgtspējība?”.
 
Pasākumā tiks aktualizēta ilgtspējīgu inovāciju nozīme un priekšrocības, vides psiholoģija un zaļā dzīves veida ieguvumi gan praktiskā, gan profesionālā kontekstā. Diskusijas vadīs Zinātnes un Izglītības inovāciju centra projekta “Inovāciju centra attīstība Liepājas pilsētā” vadītāja Laura Grundmane. Dalībniekiem būs iespēja uzdod sev interesējošus jautājumus, paust savu viedokli, cienāties ar organizatoru sagādātajām uzkodām, kā arī kļūt par starptautiskā tīkla Impact Hub kopienas biedru, portālu “ReKurZeme” informē Impact Hub Liepāja Kopienas vadītāja Dana Liniņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Impact Hub Liepāja valdes locekle Zane Feldmane norāda, ka kopienas biedriem piedāvāto pasākumu klāsts būs plašs arī nākotnē: “Šobrīd uz iepazīšanās aktivitātēm ir aicināts ikviens interesents, tomēr iegūstot biedru statusu tiks piedāvātas daudz vairāk iespējas gan lokālā, gan starptautiskā līmenī. Biedriem būs pieejamas vairākas priekšrocības un ieguvumi, tai skaitā prakses vietas, dažādi tiešsaistes rīki, iespēja apmeklēt izglītojošus un iedvesmojošus pasākumus, kuru laikā tiks sniegtas atbildes uz katram interesējošiem jautājumiem. Martā mēs turpināsim organizēt diskusiju pasākumus un iepazīstināt sabiedrību ar mūsu mērķiem un aktivitātēm.”

Pasākums interesentiem pieejams bez maksas gan klātienē, gan attālināti Zoom platformā, iepriekš aizpildot pieteikšanās anketu šeit.

Impact Hub ir vieta, kur kolektīvas rīcības risina gan globālus izaicinājumus, kā nabadzība, bads, zema izglītības kvalitāte, dzimuma līdztiesība, pieeja tīram ūdenim, enerģijas resursu patēriņš, ekonomikas augšupeja, gan katrai lokācijas vietai un kopienām aktuālas problēmas. Impact Hub Liepāja paver iespēju gan Liepājas, gan visas Baltijas uzņēmumiem, biedrībām un organizācijām un sabiedrībai kopumā būt daļai no spēcīgas vispasaules kopienas un kopā veidot taisnīgu un ilgtspējīgu pasauli.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.