Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

INFOGRAFIKA: Īpaši apgrūtināti braukšanas apstākļi šobrīd Dienvidkurzemē

Trešdien pusdienlaikā īpaši apgrūtināti braukšanas apstākļi ir Tallinas, Vidzemes, Liepājas un Ventspils šoseju posmos, aģentūru LETA informēja VSIA “Latvijas valsts ceļi” (LVC) pārstāvji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Stiprās snigšanas dēļ īpaši apgrūtināti braukšanas apstākļi ir Vidzemes šosejas (A2) posmā no Vangažiem līdz Augšlīgatnei, Valmieras šosejas (A3) posmā no Vangažiem līdz Braslai, Ventspils šosejas (A10) posmā no Ķemeriem līdz Strazdei, reģionālā autoceļa Ventspils-Kuldīga-Saldus (P98) posmā no Liepājas šosejas (A9) līdz Tukumam, kā arī Liepājas šosejas (A9) posmā no pagrieziena uz Tukumu līdz Bikstiem.

BRAUKŠANAS APSTĀKĻU KARTE

Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, valsts ceļu tīklā patlaban strādā 70 ziemas tehnikas vienību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

LVC atgādina, ka snigšanas laikā sniega kārta un apledojums veidojas atkārtoti, tāpēc autovadītāji aicināti plānot papildu laiku ceļam, izvēlēties braukšanas apstākļiem atbilstošu ātrumu un ieturēt lielāku distanci. Uzturēšanas darbu mērķis ir iespēju robežās uzlabot braukšanas apstākļus, taču ar tiem nevar novērst ziemu.

Apgrūtināti braukšanas apstākļi ir uz visiem valsts galvenajiem autoceļiem, izņemot Ventspils šosejas (A10) posmu no Usmas līdz Ventspilij, kā arī uz reģionālajiem autoceļiem visā Latvijā, izņemot autoceļa Ventspils-Kuldīga-Saldus (P108) posmu no Ventspils novada robežas līdz Ventspilij.

Latvijas vides ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka trešdien, turpinoties snigšanai, laika posmā no plkst.12 līdz 15 Latvijas rietumu un centrālajos rajonos gaidāms ļoti stipra sniegšana, tās laikā sniega segas biezums pieaugs par 10-12 centimetriem. Snigšanas laikā būs pasliktināta redzamība uz ceļa 500-1000 metriem, ceļi būs slideni.

Pēc snigšanas beigām valsts galvenie autoceļi no sniega ir jānotīra trīs stundu laikā, savukārt uz mazāk noslogotiem ceļiem šiem darbiem tiek dots līdz 24 stundām.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.