Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centru turpmāk vadīs Inga Kripšēvica

Ceturtdien, 1. septembrī, darbu Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centrā kā tā vadītāja uzsāka Inga Kripšēvica, kuras kandidatūra izvēlēta atlases rezultātā ar mērķi nodrošināt Metodiskā centra iesākto darbu pēctecību un saredzot potenciālu veicināt centra attīstības iespējas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Amata konkurss tika izsludināts 2022.gada 4. jūlijā, amatam bija pieteikušies 5 pretendenti. Tika vērtētas kandidātu profesionālās zināšanas un pieredze izglītības vadībā, redzējums par Metodiskā centra attīstību, komunikācijas un vadības prasmes. Inga Kripšēvica (Pāvula) ieguva vislielāko punktu skaitu un saņēma augstāko vērtējumu, līdz ar ko tika atzīts par piemērotāko kandidatūru Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centra vadītāja amatam, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Vadītāja palīgs komunikācijas jautājumos Renāte Meļķe.

I.Kripšēvica ir kurzemniece, izglītības jomas eksperte ar plašu pieredzi, pēdējos trīs savas profesionālas dzīves gadus strādājusi kā izglītotāja, konsultante, supervizore ar izglītības jomas darbiniekiem – pirmsskolas pedagogiem, skolotājiem skolās, skolu un pirmsskolu vadītājiem, vadības komandām, mācīšanās konsultantiem un karjeras konsultantiem, privāto izglītības iestāžu vadītajiem, arī izglītības pārvalžu speciālistiem. Bijusi atbalsts pārmaiņu procesos. Strādājusi kā Skola 2030 eksperte, Ventspils pilsētas Izglītības pārvaldes vadītājas vietniece, Iespējamā misija Līderības programmas vadītāja, bijusi EDSO Izglītības eksperte, u.c. Vairāk – http://www.ingapavula.com/.

Par darbu Metodiskajā centrā Inga saka: “Jau pagājušajā gadā priecājos dzirdot, ka Liepājā ideja par Metodisko centru ir izlolota un īstenota – apjomīga, vairākos virzienos un ar plašu tvērienu! Man ļoti svarīga ir sadarbība, ideju apspriešana, ieviešanas pēctecība un vienlaicīgi – redzējums, kā virzīt centra darbību, kā apvienot piedāvājumus, kas atbilst gan klientu vajadzībām, gan mūsdienu izglītības attīstības tendencēm.”

Ieguvusi pedagoga kvalifikāciju un maģistra grādu pedagoģijā Latvijas Universitātes Pedagoģijas un psiholoģijas fakultātē, International Reading Association (IRA) Starptautiskās LRKD (lasīšana un rakstīšana kritiskās domāšanas attīstīšanai) programmas trenera un treneru sertificētāja kvalifikāciju, Starpkultūru supervīzijas, koučinga un organizāciju attīstības kvalifikāciju Tallinas Universitātē. Zināšanas papildinātas gan kursos un semināros, gan nozares konferencēs Latvijā un ārvalstīs.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.