Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Izpērk Latvijas ražotāju piena produktus – “Maxima” veikalos pieprasījums audzis par 60%

Nedēļu pēc iniciatīvas “Latvijas pienam būs BŪT!” uzsākšanas un Latvijā ražoto piena produktu cenu samazināšanas, pieprasījums pēc pašmāju piena produktiem “Maxima Latvija” veikalos vidēji pieaudzis par 60%. Būtiskākais pieprasījuma pieaugums nedēļas laikā novērots tādās produktu kategorijās kā piens (76%), biezpiens (66%) un sviests, pēc kura pieprasījums pat trīskāršojies.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Kopā ar Latvijas ražotājiem uzsāktā iniciatīva “Latvijas pienam būs BŪT!” raisījusi milzīgu iedzīvotāju interesi, un pašmāju piena produkti no plauktiem tiek izpirkti ļoti ātri. Ņemot vērā lielo pieprasījumu, iniciatīvas ietvaros pašlaik esam arī paplašinājuši konkrētu Latvijā ražotu piena produktu īpatsvaru plauktos, kā arī palielinājuši piegāžu apjomus veikaliem, lai produkti būtu pieejami ikvienam pircējam. Tāpat ciešā sadarbībā ar Latvijas ražotājiem turpinām meklēt iespējas, kā vēl vairāk veicināt Latvijā ražoto piena produktu pieprasījumu un atbalstīt iedzīvotājus, nodrošinot iespējami zemāko cenu,” uzsver “Maxima Latvija” svaigo un saldēto pārtikas kategoriju grupas vadītāja Evita Neimane.

Jau šobrīd no kopējā piena kategorijas produktu sortimenta Latvijā ražotie piena produkti veido būtisku daļu. Piemēram, no veikalu plauktos pieejamā krējuma sortimenta Latvijā ražotais veido 94%, kamēr biezpiena kategorijā – gandrīz 90%. Savukārt piena kategorijā Latvijā ražotā piena īpatsvars lielākajos veikalos pārsniedz 60%, kamēr siera produktu pamatkategorijās aptuveni pusi no sortimenta veido tieši pašmāju ražojumi.

Jau ziņots, ka, operatīvi reaģējot uz izmaiņām piensaimniecības nozarē un atbalstot Latvijas ražotājus un iedzīvotājus, “Maxima Latvija” uzsākusi iniciatīvu “Latvijas pienam būs BŪT!”, kas sadarbībā ar Latvijas lielākajiem piena produktu ražotājiem paredz būtisku Latvijā ražoto piena produktu cenu samazinājumu “Maxima Latvija” veikalos. Cenas ir samazinātas gandrīz 200 ikdienā svarīgākajiem piena produktiem – Latvijā ražotam pienam, krējumam, biezpienam, sviestam, kefīram, sieram, jogurtam u.c. piena produktiem. Noteiktiem Latvijas piena produktiem cena vidēji tikusi samazināta par 34%. Piena produktus ar samazināto cenu “Maxima” veikalos ir iespējams iegādāties no 7. februāra, un iniciatīvas ietvaros tie ir nopērkami ar “Paldies” karti, kas ikvienam pircējam pašlaik ir pieejama par 0,01 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iniciatīvas “Latvijas pienam būs BŪT!” cenas ir samazinātas Latvijas lielāko piena ražotāju AS “Tukuma piens”, AS “Rīgas piena kombināts”, AS “Cesvaines piens”, AS “Jaunpils pienotava”, AS “Latgales piens”, AS “Lazdonas piensaimnieks”, AS “Rankas piens”, AS “Smiltenes piens” un AS “Talsu piensaimnieks” ražotajai produkcijai.

Publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.