Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Izstrādā Liepājas pašvaldības mārketinga un komunikācijas plānu 2022.-2027.gadam

Publicitātes foto

Liepājā tiek izstrādāts pašvaldības mārketinga un komunikācijas plāns 2022.-2027.gadam, aģentūru LETA informēja pašvaldības Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai šo plānu izveidotu pēc iespējas pilnīgāku, iedzīvotāji tiek aicināti iesaistīties tā tapšanā, novērtēt jau esošos priekšlikumus un dalīties ar savu redzējumu, norāda pašvaldība.

Liepājas mārketinga un komunikācijas plāna 2022.-2027.gadam galvenais mērķis ir veicināt iedzīvotāju apmierinātību ar dzīvi Liepājā, sekmēt iesaisti pilsētas norisēs, kā arī nodrošināt jaunu iedzīvotāju piesaisti un integrāciju Liepājas dzīvē.

Topošais plāns paredz izstrādāt konkrētus priekšlikumus un taktiskos risinājumus galvenajām pilsētmārketinga mērķa grupām – esošajiem un topošajiem iedzīvotajiem, pilsētas viesiem un investoriem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai gan plāna izstrādātāji koncentrēsies galvenokārt uz mārketinga un komunikācijas jomu, taču iedzīvotāji tiek aicināti dalīties arī ar citām idejām un priekšlikumiem, piemēram, veiksmīgu pašvaldības un privātā sektora sadarbību, pieredzi no citām nozarēm un pilsētām.

Pašvaldība aicina sniegt priekšlikumus par veidu, kā vislabāk veicināt dzīvesvietu pieejamības uzlabošanos Liepājā, ar kādām mārketinga un komunikācijas aktivitātēm uzlabot asociāciju par Liepāju kā mobilitātes un transporta jomā attīstītu pilsētu, kā vislabāk veicināt iedzīvotāju informētību un izpratni par dažādiem pilsētvides jautājumiem.

Tāpat tiek meklēti risinājumi, kā vislabāk informēt par izglītības piedāvājumu dažādos izglītības līmeņos, kā paaugstināt iedzīvotāju informētības un izpratnes līmeni par uzņēmējdarbības iespējām, mūsdienīgu ražošanu un konkurētspējīgām darba iespējām mūsu pilsētā, kā nodrošināt pēc iespējas noderīgākas aktivitātes Liepājas kultūras, izklaides un sporta norišu daudzveidībai un to pieejamību dažādām sabiedrības grupām, kā veicināt liepājnieku līdzdalību lēmumu pieņemšanā un pilsētas veidošanā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tiek gaidīti arī priekšlikumi un vērtējumi piedāvātajām aktivitātēm jaunu iedzīvotāju piesaistei Liepājā.

Priekšlikumi un ierosinājumi tiek gaidīti līdz 27.februārim.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.