Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Izveidota konkursa “Eiropas kultūras galvaspilsēta 2027” kandidātpilsētas Liepājas mājaslapa

Publicitātes foto

Lai ērtāk varētu sekot līdzi Liepājas dalības procesam konkursā par Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 titulu, no piektdienas, 22. oktobra, pieejama jauna mājaslapa www.liepaja2027.lv, kurā iespējams uzzināt informāciju par projekta gaitu, dažādas aktualitātes, kā arī dalīties savā pieredzē un ieteikumos, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mājaslapā viegli uztveramā formā izstāstīta Liepājas pieteikuma koncepcija (ne)miers, tajā var iepazīties ar galvenajiem mērķiem, izaicinājumiem, ielūkoties mākslinieciskās programmas līnijās, sekot līdzi procesam aktualitāšu sadaļā, iepazīties ar pašu iedzīvotāju domām par to, kas viņiem ir (ne)miers. Tāpat ir nodrošināts vienkāršs veids, kā ikviens var sazināties ar komandu un dalīties savās idejās un priekšlikumos.

“Vislielākais prieks, ka šo mājaslapu nepilna mēneša laikā izstrādāja paši liepājnieki! Tas vien apliecina ne tikai pilsētā valdošo radošo garu un talantu, bet arī pašu iedzīvotāju aktīvu vēlmi iesaistīties mūsu visu kopīgajā ceļā uz Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 titulu. Turpinām aktīvu, radošu un ļoti intensīvu darbu ne tikai ar vietējām un mūsu oficiālo sadarbības partneru – Dienvidkurzemes un Kuldīgas novadu radošajām organizācijām, bet arī partneriem visā Latvijā, Eiropā un pasaulē. Jaunā mājaslapa ir lielisks savstarpējās komunikācijas veids, kur ne tikai iepazīties ar to, kā mums sokas šajā ceļā, bet ikvienam dalīties savos priekšlikumos un iesaistīties pašam,” sacīja Liepājas pieteikuma titulam “Eiropas kultūras galvaspilsēta 2027” projekta vadītāja Inta Šoriņa.

Jaunā mājaslapa veidota pašu liepājnieku spēkiem – darba grupai sadarbojoties ar Liepājas Digitālo inovāciju parku un Liepājas tehnoloģiju klasteri. www.liepaja2027.lv tehnisko un dizaina pusi realizēja Liepājas tehnoloģiju klastera biedri web dizainere Ennija Kudrēviča un web izstrādātājs Verners Gavilovskis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Šis projekts ir ne tikai lieliska iespēja vietējo profesionāļu sadarbībai, bet arī Liepājas IT kopienas goda jautājumus. Patiess prieks, ka izstrādē iesaistītie Liepājas tehnoloģiju klastera biedri šo uzdevumu veica ar lielu aizrautību un atbildības sajūtu. Ticu, ka pastāvīgais klastera biedru skaita pieaugums ir atslēga uz stiprāku Liepājas IT aliansi un iespēja kopīgiem spēkiem realizēt arvien jaunus projektus. Esam pateicīgi par iespēju un turam īkšķus par Liepāju,” pastāstīja Liepājas Digitālo inovāciju parka un Liepājas tehnoloģiju klastera vadītāja Agate Ambulte.

Tā kā Liepājas startam konkursā seko līdzi ne tikai paši liepājnieki, novada cilvēki, iedzīvotāji visā Latvijā, bet arī partneri, draugi un sadarbības partneri visā plašajā pasaulē, mājaslapa www.liepaja2027.lv ir pieejama divās valodās – latviešu un angļu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.