Jānis Ikaunieks gūst trīs vārtus “KuPS” uzvarā Somijas Līgas kausa spēlē

Latvijas futbola izlases pussargs Jānis Ikaunieks trešdien Kuopio “Palloseura” (“KuPS”) uzvarā Somijas Līgas kausa spēlē izbraukumā guva trīs vārtus.

“KuPS” C grupas trešajā spēlē viesos ar 3:0 (2:0) pieveica “AC Oulu” vienību, vēsta LETA.

Ikaunieks divus vārtus guva divu minūšu laikā, izceldamies astotajā minūtē pēc patāla soda sitiena izpildes un desmitajā minūtē.

Trešos vārtus viņš guva 55.minūtē, bet piecas minūtes vēlāk tika nomainīts.

Grupā trijās spēlēs Kuopio izcīnīja divas uzvaras un ar sešiem punktiem ieņēma otro vietu.

Ceturtdaļfinālā iekļuva triju grupu divas labākās komandas, kā arī divas labākās trešo vietu īpašnieces.

Līgas kausa izcīņas ceturtdaļfināli un pusfināli tiks izspēlēti no 26.februāra līdz 12.martam, bet 19.martā notiks finālspēle.

Ikaunieks Somijas klubam pievienojās 2021.gada februārī, noslēdzot līgumu uz diviem gadiem.