Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Jaunajiem pedagogiem iespēja pieteikties profesionālās izaugsmes atbalsta programmā

Šajā mācību gadā Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centrs piedāvās divas “Jauno pedagogu profesionālās izaugsmes atbalsta programmas”- vienu pirmsskolas pedagogiem un otru vispārizglītojošo skolu pedagogiem, tādējādi sniedzot atbalstu darba uzsākšanai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Veiksmīgai jaunā pedagoga darba uzsākšanai izglītības iestādē svarīgs ir mērķtiecīgs atbalsts, ko var sniegt izglītības iestādes vadība, mācīšanās konsultanti un kolēģi. Būtiska ir izpratne par skolu kā mācīšanās organizāciju un pedagoga profesionalitātes ietekmi uz izglītojamā zināšanu un prasmju līmeni. Tajā pašā laikā, svarīga ir pieredzes apmaiņa ar citu izglītības iestāžu jaunajiem pedagogiem un kopīgas mācīšanās iespējas, stiprinot teorētisko zināšanu sabalansēšanu ar praksē balstītu pieredzi, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde.

Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centrs kā vienu no prioritātēm savā darbībā ir izvirzījis atbalstu jaunajiem pedagogiem, proti, Liepājas valstspilsētas izglītības iestāžu pirmsskolas un vispārizglītojošo skolu pedagogiem.

Programmu mērķis – nodrošināt pieredzē balstītu jauno pedagogu profesionālo izaugsmi, sniedzot atbalstu jauno pedagogu kompetences pilnveidei, aktualizējot pieredzi un veicinot prasmju pilnveidošanu kvalitatīvas izglītības nodrošināšanai. Programmas dalībnieki aktualizēs un pilnveidos mācīšanās vadīšanas, mācību satura plānošanas un vērtēšanas prasmes, iepazīsies ar iekļaujošas izglītības nozīmi un praktiskiem atbalsta veidiem ikdienā. Strādās ar pašvadītās mācīšanās un mācīšanās stratēģiju izmantošanu savā praksē. Novērtēs pedagogu sadarbības un izglītības iestādes kā mācīšanās organizācijas nozīmi kvalitatīva, mūsdienīga, kompetencēs balstīta mācību procesa īstenošanā.

Programmām iespējams pieteikties elektroniski, līdz 30.septembrim, konsultējoties un saņemot informāciju no izglītības iestādes vadības komandas. Programmas tiks īstenotas visa mācību gada garumā no oktobra līdz maijam.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.