Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Jaunākā infografika par Covid-19 saslimušajiem Dienvidkurzemes novadā un Liepājā

Foto – Pixabay

Aizvadītās nedēļas laikā ar Covid-19 inficēto iedzīvotāju skaits ir samazinājies visās Latvijas pašvaldībās, izņemot Augšdaugavas novadu, liecina aģentūras LETA aprēķini pēc Slimību profilakses un kontroles centra datiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Augšdaugavas novadā svētdien ir reģistrēti 194 iedzīvotāji, kuri ar Covid-19 ir inficējušies pēdējo 14 dienu laikā, un tas ir par 5,4% vairāk nekā pirms nedēļas.

Savukārt vislielākais kritums ir bijis Jelgavas novadā. Svētdien tur reģistrēti 73 iedzīvotāji, kuriem pēdējo 14 dienu laikā ir atklāta inficēšanās ar Covid-19, un tas ir par 57,8% mazāk nekā iepriekšējā svētdienā.

Ar 51% kritumu sasirgušo iedzīvotāju skaitā seko Ventspils novads, kurā svētdien bija reģistrēti vien 23 ar Covid-19 inficēti iedzīvotāji, bet ar 50% kritumu – Saldus novads, kur bija 56 ar Covid-19 sasirgušie.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No lielajām pilsētām inficēto skaits visstraujāk ir samazinājies Ventspilī, kur aizvadītajā dienā bijuši 147 ar Covid-19 saslimuši iedzīvotāji, kas ir par 37% mazāk nekā pirms nedēļas.

Par 31,3% saslimušo skaits nedēļas laikā ir samazinājies Liepājā, kur aizvadītajā dienā reģistrēti 167 iedzīvotāji, kuri inficējušies pēdējo 14 dienu laikā.

Savukārt Rīgā nedēļas laikā saslimušo skaits ir samazinājies par 19,8%. Kopumā galvaspilsētā ir reģistrēti 2385 iedzīvotāji, kuri ar Covid-19 inficējušies iepriekšējo 14 dienu laikā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Visvairāk saslimušo pašlaik ir vecumā no 50 līdz 59 gadiem, un šajā vecuma grupā pēdējo 14 dienu laikā ir inficējušies 1417 Latvijas iedzīvotāji. Tam seko iedzīvotāji vecuma grupā no 30 līdz 39 gadiem, kurā iepriekšējo divu nedēļu laikā reģistrēti 1306 ar Covid-19 saslimušie.

Savukārt vismazāk saslimušo pašlaik ir reģistrēts vecumā līdz deviņiem gadiem – 371.

Kopumā Latvijā pašlaik ir 8460 iedzīvotāji, kuriem pēdējo divu nedēļu laikā ir konstatēta inficēšanās ar Covid-19.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.