Jaunie liepājnieki izcīna medaļas Ventspilī

1.un 2.jūnijā Ventspilī norisinājās tenisa sacensības pašiem jaunākajiem tenisistiem “Ventspils tenisa kluba balvas izcīņa”. Jaunie Liepājas tenisisti no Ventspils atveda divus zelta, vienu sudraba un divas bronzas medaļas.

Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja plašs spēlētāju klāsts – Šarlīza Vēsmiņa un Fjodors Zaharjins U8 vecuma grupā, Hugo Eihmanis, Lote Grietēna, Darina Kozlova, Enija Dreimane, Keita Siliņa, Paula Nazarova, Madara Balčus, Adele Sazonova, Rebeka Pīrāga un Ketlīna Siliņa U9 vecuma grupā, kā arī Leo Pohevičs, Valters Valdmanis, Vladislavs Melančenko, Ernests Kreics, Timofejs Zaharjins, Karolīna Kalnišķe, Beatrise Vecbrāle, Elisa Nazarova un Zaklīna Vēsmiņa U10 vecuma grupā.

U8 vecuma grupas tenisa sacensībās no 25.maija ir ieviests jaunums – šajā vecuma grupā vairs nenotiks cīņas par vietām, taču jaunajiem tenisistiem sacensībās jāaizvada vismaz piecas spēles. Ar šīs jaunās izspēles kārtības palīdzību notiek darbs pie psiholoģiskā spiediena samazināšanas, liekot galveno akcentu uz bērna individuālo izaugsmi, nevis uz ieņemto vietu sacensībās.

Uzvarētāji tika noskaidroti U9 vecuma grupas sacensībās meitenēm, kurās liepājniece Keita Siliņa izcīnīja 2.vietu, bet Darina Kozlova – 3.vietu.

U10 vecuma grupā zēniem, sacensību noslēgumā 1.vietu izcīnīja liepājnieks Ernests Kreics, bet 3.vietā ierindojās Valters Valdmanis. Tikmēr meiteņu konkurencē liepājniece Beatrise Vecbrāle izcīnīja uzvaru Ventspils tenisa kluba balvas izcīņā,

Jau šajā nedēļas nogalē jauno tenisistu ceļi vedīs uz Liepāju, lai 8.un 9.jūnijā piedalītos I.Andersona balvas izcīņā Jūrmalas parka tenisa kortos. Uz doto brīdi sacensībās pieteicies plašs dalībnieku skaits – 37 zēni un 66 meitenes U8, U9 un U10 vecuma grupās.