Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

“Jauniešu māja” aicina iesaistīties nakts ilustrāciju darbnīcā

Eiropas jaunatnes informācijas tīkla “Eurodesk” kampaņas “Time to Move 2021” ietvaros rītdien, 20. oktobrī, pulksten 19 Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienība “Jauniešu māja” rīko pasākumu “Nakts ilustrāciju darbnīca”, portālu “ReKurZeme” informē LBJC struktūrvienības “Jauniešu māja” projektu vadītāja Diāna Kamaņina.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Liepājas BJC “Jauniešu māja” sadarbībā ar “Eurodesk” un biedrību “Attīstības platforma You+” 20. oktobrī plkst. 19:00 rīko pasākumu “Nakts ilustrāciju darbnīca”, kura laikā jauniešiem būs iespēja iepazīties ar Eiropas brīvprātīgā darba specifiku un iespējām, izstrādāt ilustrācijas un piedalīties Eurodesk izaicinājumā “Piedzīvojot Eiropu”. Kā arī piedalīties diskusijā par ES piedāvātajām mobilitātes iespējām jauniešiem, veicinot izpratni par to ieguvumiem, savu kompetenču pilnveidei. Pasākuma laikā būs iespēja piedalīties kahoot viktorīnā un iegūt balvas.

Dalībnieku skaits ierobežots. Dalība pasākumā ir bez maksas ar iepriekšēju pieteikšanos, aizpildot anketu.

Pasākums tiek rīkots atbilstoši valstī aktuālajiem Ministru kabineta noteikumiem Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.