Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Jauno gadu Liepāja sagaidīs ar video animācijām pilsētvidē

Sagaidot jauno 2022.gadu, Liepājas ielās būs apskatāms svētkiem veltīts video sveiciens, kas vienos pilsētu jaunā gada sagaidīšanas noskaņās, aģentūru LETA informēja Liepājas Kultūras pārvaldes projektu vadītāja Signe Blumberga.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdz gadu mijai – katru dienu no plkst.10 līdz plkst.22 – pie Liepājas galvenās egles ir iespēja smelties svētku sajūtas, ieklausoties Ziemassvētku melodijās, savukārt gadu mijas naktī svētku melodijas skanēs līdz plkst.1.

Kā sveiciens liepājniekiem un pilsētas visiem, 31.decembrī no plkst.16 līdz 1.janvāra plkst.1 Liepājas pilsētvidē, proti, Ezerkrastā, Dienvidrietumu mikrorajonā, Vecliepājā, Jaunliepājā, Ziemeļu priekšpilsētā, Karostā un Zaļajā Birzē izvietos video mākslinieka Andra Vētras īpaši veidotas video animācijas, vēlot Liepājas iedzīvotājiem un pilsētas viesiem veiksmīgu un īpašu 2022.gadu.

Animētie video stāsti, kuru pamatā izmantoti pilsētas rotājumu motīvi, būs redzami uz septiņu namu sienām Rīgas ielā 19, Ugāles ielā 6, Krūmu ielā 55, Ģenerāļa Baloža ielā 3, Grīzupes ielā 93, Klaipēdas ielā 57 un Kārļa Zāles laukumā 2. Vietas izvēlētas, lai būtu pamanāmas gan braucot automašīnās pa pilsētas ielām, sabiedriskajā transportā un, protams, dodoties Vecgada pastaigās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaunajam gadam tuvojoties, Liepājas domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš (“Liepājas partija”) atzīst, ka šis gads kultūrā ir bijis pilns dažādu ierobežojumu, taču vienlaikus ir gūta citādāka pieredze un idejas, piemēram, meklējot drošas, skaistas un interesantas iespējas kultūras norisēs. Arī gadumijas sveiciens liepājniekiem būs tieši tāds – savā ziņā simbolisks.

“Mēs nevaram pulcēties pilsētas centrā kā iepriekšējos gados, lai ar krāšņu salūtu atzīmētu gadumijas mirkli, bet es aicinu Vecgada dienā iziet pastaigā pa Liepājas ielām, apskatīt pilsētas svētku rotājumus un īpašos sveicienus, kas sarūpēti pilsētas mikrorajonos. Iespējams, šogad Liepājā dzims jauna gadumijas tradīcija. Es vēlu liepājniekiem un pilsētas viesiem to no sirds izbaudīt,” pauž Ansiņš.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.