Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Jauno mediju mākslas izstāde Liepājas muzejā rosina saglabāt iekšējo mieru un veselību

Elza Zīverte – Ierobežojumu nojaukšana. Foto – ekrānšāviņš

No 12. janvāra Liepājas muzeja Kūrmājas pr. 16/18 mazajā izstāžu zālē būs atvērta jauno mediju mākslas izstāde “Dedz lēni. Skaņas māksla garīgai labbūtībai”, kur apmeklētājiem būs iespēja ieklausīties gan mākslinieku radītās skaņās, gan video kompozīcijās, kā arī introspektīvi – savā garīgajā pasaulē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izstādē būs klausāma skaņas mākslas darbu izlase no starptautiskā projekta “Burn_Slow: Zieļvalstu un Baltijas valstu skaņas un radio māksla garīgai labbūtībai” kā arī Liepājas jauno mediju mākslinieku veidoti video mākslas darbi, kas aktualizē šī brīža problēmas sabiedrībā, ar mākslas praksi cenšoties atbildēt uz jautājumu – kā saglabāt iekšēju mieru un garīgo veselību pandēmijas nedrošības un sociālās izolācijas diktētajā laikā, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas muzeja sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Dzintare.

Izstādes kuratores ir Krista Dintere un Anna Priedola. Ekspozīcijā pārstāvēto mākslinieku vidū – Lelde Gūtmane, Diana Lelis, Krista Dintere, Andrejs Poikāns, Inga Salurand, Ivo Tauriņš, Evija Vēbere, Spāre Vītola, Milda Ziemane un Elza Zīverte.

Izstādi organizē – ASTE. Art, Science, Technology, Education sadarbībā ar Liepājas Universitātes Mākslas pētījumu laboratoriju un Liepājas muzeju. Izstāde tapusi ar Liepājas Kultūras pārvaldes atbalstu. Skaņas mākslas darbi tapuši starptautiskā projekta #BURN_SLOW: skaņas un radio māksla garīgai labbūtībai” ietvaros ar Ziemeļvalstu ministru padomes atbalstu programmā Nordic Culture Point. Atbalsta: “KUŠ”, dabisku materiālu skaņas izolācijas paneļi labvēlīgai dzīves telpai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vairāk par #BURN_SLOW projektu iespējams uzzināt arī tiešsaistē: www.burn.aste.gallery.

Izstāde Liepājas muzeja mazajā zālē būs aplūkojama līdz 27. februārim.

Ieeja muzejā un izstāžu apmeklējums pieejams pieaugušajiem, uzrādot sertifikātu, kas apliecina vakcināciju pret Covid-19 vai vīrusa pārslimošanas faktu, ņemot līdzi arī savus nepilngadīgos bērnus. Bērniem līdz 12 gadu vecumam nav jāveic Covid-19 testi, savukārt bērniem, kuri sasnieguši 12 gadu vecumu, jāuzrāda Covid-19 vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikāts, vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu, kas veikts izglītības procesa ietvaros.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.