Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Jelgavā notiks fīdermakšķerēšanas sacensības; ceturtdien sākas pieteikšanās

Lai popularizētu veselīgu dzīvesveidu un atpūtu pie dabas, 16. aprīlī Lielupes labā krasta promenādē notiks sacensības makšķerēšanā ar fīderi pāros “Jelgavas makšķerēšanas festivāls 2022”. Elektroniskā pieteikšanās sāksies rīt, 7. aprīlī, pulksten 12, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavas fīdermakšķerēšanas sacensības pāros Jelgavā notiks jau piekto gadu, un šoreiz tās organizē Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs. Sacensību norises vieta un formāts paliek nemainīgs. Proti, sacensības notiks pāros, kur viens dalībnieks ir makšķernieks ar Latvijas čempionāta un citu sacensību pieredzi, bet otrs var būt amatieris. “Pēc pieredzes, šādā tandēmā komunikācija norit raitāk, profesionālis ir ieinteresēts padalīties pieredzē,” atzīst sacensību organizatoru pārstāvis Miķelis Peisnieks. Dalībnieki pāros tiks salikti pēc izlozes, vēsta portāls “zz.lv”.

Sacensības, kā ierasts, notiks Lielupes promenādes posmā no autotransporta tilta līdz dzelzceļa tiltam. Dalībnieku skaits ir ierobežots – 50 makšķernieki, un startēt var neatkarīgi no vecuma un līdzšinējās makšķerēšanas pieredzes. Dalības maksa – 20 eiro. Dalībnieki aicināti reģistrēties individuāli lietotnē “Mana cope” vai mājaslapā www.manacope.lv, sadaļā “Sacensību gars”. Reģistrācija, izvēloties attiecīgo sadaļu, notiek divās grupās – profesionāļi un amatieri. Organizatori norāda, ka amatieru grupā netiek apstiprināti dalībnieki, kuri piedalījušies Latvijas čempionātā fīdermakšķerēšanā, kā arī 2021. gada amatieru sporta fīdermakšķerēšanas līgas pirmais desmitnieks. Reģistrācija tiks pārtraukta divas dienas pirms sacensībām.

Dalībnieku reģistrācija sacensību dienā sāksies pulksten 7, pēc tam notiks pāru un sektoru izloze, sacensību atklāšana un iekārtošanās sektoros, bet starts tiks dots pulksten 9.30. Makšķerēt drīkstēs līdz pulksten 15, un tad sāksies lomu svēršana. Pulksten 16 paredzēta apbalvošana, savukārt pēc sacensībām dalībnieki ieturēs kopīgas vakariņas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Reģistrējoties sacensībām, makšķernieki automātiski dod piekrišanu sava vārda, uzvārda, kā arī sacensību foto un video materiālu, kuros sportisti atpazīstami, publicēšanai sacensību norises atspoguļošanai.

Ar sacensību noteikumiem var iepazīties Jelgavas fīdermakšķerēšanas sacensību nolikumā ŠEIT.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.