Jonasam piektā vieta Sardīnijas “Grand Prix” pirmajā braucienā

Kalvenes motosportists Pauls Jonass svētdien Itālijā pasaules motokrosa čempionāta posma – Sardīnijas “Grand Prix” – pirmajā braucienā izcīnīja piekto vietu.

“Standing Construct Honda” braucējs Jonass, kurš sestdien kvalifikācijā bija piektais, pirmajā aplī pēc starta ierindojās trešajā vietā. Pēc tam sestajā aplī Jonasu apsteidza nīderlandietis Džefrijs Herlingss (KTM), bet divus apļus līdz finišam Jonasam priekšā aizbrauca Nīderlandes pārstāvis Glens Koldenhofs (“Fantic”), latvietim noslīdot uz piekto pozīciju, vēsta LETA.

Pirmajā braucienā pārliecinošu uzvaru izcīnīja spānis Horhe Prado (“GasGas”), otrais finišēja slovēnis TIms Gajsers (“Honda”), kamēr labāko trijnieku noslēdza Herlingss. Jonass finišā atpalika no uzvarētāja 57,563 sekundes.

Tomass Šileika izstājās no sacensībām pēc trīs veiktiem apļiem.

MXGP otrais brauciens paredzēs plkst.18.10 pēc Latvijas laika.

Pēc diviem pirmajiem posmiem pasaules čempionāta kopvērtējumā līderis ar 114 punktiem ir Prado, otro vietu ar 104 punktiem ieņem Gajsers, bet labāko trijnieku ar 92 punktiem noslēdz Romēns Fevrs. Jonass ar 73 punktiem atrodas piektajā pozīcijā.

Iepriekšējā sezonā kopvērtējumā uzvarēja spānis Horhe Prado (“GasGas”), aiz sevis atstājot Fevru un šveicieti Žeremī Sīveru, bet Jonass ar vairākiem savainojumiem ierindojās 19.vietā.