“Grobiņas SC/LFS” virslīgā zaudē “Riga” vienībai

“Riga” ceturtdien savā laukumā svinēja uzvaru “Tonybet” Latvijas futbola virslīgas desmitās kārtas mačā un nostiprinājās turnīra tabulas otrajā vietā.

“Riga” ar 2:0 (1:0) pieveica virslīgas debitanti “Grobiņas SC”/LFS, vēsta LETA.

Devītajā minūtē Eduards Dašķevičs no soda laukuma kreisās puses pa gaisu piespēlēja bumbu uz soda laukuma vidu, kur Kemelo Ngena cīņā ar Jasuhiro Hanadu paspēja uzsist ar kāju, bumbu pa līkni trāpot vārtu labajā augšējā stūrī.

62.minūtē Marko Regža realizēja par Taivo Abdulrahmana nogāšanu piešķirto 11 metru soda sitienu, raidot bumbu vārtu labajā apakšējā stūrī – 2:0.

Rīdzinieki pēdējā aizvadītajā mačā ar 1:2 atzina RFS pārākumu, bet “Grobiņas SC”/LFS vienība bija piedzīvojusi divas neveiksmes pēc kārtas.

Pirmajā aplī ar 1:0 viesos pārāki bija “Riga” futbolisti.

Dienas pirmajā cīņā ceturtdien “Tukums 2000″/”Telms” un “Liepāja” spēlēja 0:0.

Trešdien RFS ar 2:1 pārspēja “Audu”, bet “Metta” un “Valmiera” spēlēja neizšķirti – 1:1.

Piektdien desmitās kārtas noslēgumā “Daugavpils” tiksies ar “Jelgavu”.

Pirmo vietu ar 25 punktiem desmit spēlēs ieņem RFS, kurai ar 21 punktu seko “Riga”. 17 punkti desmit spēlēs ir “Valmierai”, 15 punkti deviņos mačos – “Daugavpilij”, bet 14 punkti desmit cīņās – “Audai” un “Tukums 2000″/”Telms” vienībai. Astoņi punkti deviņās spēlēs ir “Jelgavai”, bet desmit cīņās – “Metta” vienībai, “Grobiņas SC”/LFS un “Liepājai”.

Virslīgas čempionāts ar desmit komandu līdzdalību notiek četros apļos, katrai komandai aizvadot 36 spēles. 180 spēles paredzēts aizvadīt līdz 9.novembrim.

Pagājušajā sezonā otro reizi par čempioni kļuva RFS, kas nodrošināja uzvaru tikai pēdējā kārtā, izcīnot uzvaru pār “Metta” komandu ar 1:0.