Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

(papildināta) Juris Pavītols Liepājā ielūdz uz savas grāmatas atvēršanas svētkiem

Piektdien, 8. aprīlī, pulksten 11.30 Liepājas Universitātes aktu zālē notiks Pedagoģijas un sociālā darba fakultātes lektora Jura Pavītola grāmatas “Liecinieka spoguļportrets” atklāšana, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Universitātes galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Autors par grāmatas ieceri, tapšanas procesu un saturu saka: “Par ko būs grāmata? Par “Līviem”, par “Saimi”, par mūzikas attīstību. Rakstīt biju iesācis jau sen. Ik pa brīdim kāds pavaicā – ko neraksti, jo notiek lietas, kam nevajadzētu notikt. Rakstu gan par “tiem laikiem”, gan “šiem laikiem”, nav ķēdes pārrāvuma. Liecinieks, jo liecinieks stāsta, ko redzējis. Tas nav viedoklis. Ja pats esi piedalījies notikumos, esi liecinieks. Tur būs notikumi, kas mani skāruši gan labā, gan sliktā nozīmē, vaina vienmēr ir mūsos pašos.”
Jura Pavītola grāmatu “Liecinieka spoguļportrets” izdod apgāds “Jumava”, grāmatnīcās to varam gaidīt jau šajās dienās, bet grāmatas atklāšanas svētkos būs gan autora stāstījums par tapšanas procesu, gan muzikāli priekšnesumi.

Liepājas Latviešu biedrības nama sabiedrisko attiecību speciāliste Sintija Ķeire ziņo, ka piektdien, 8. aprīlī, pulksten 15 mūziķa, dziesmu autora, politiķa, bijušā zemessarga, kā arī Latvijas Tautas frontes dalībnieka Jura Pavītola grāmatas “Liecinieka Spoguļportrets” atklāšana notiks arī Liepājas Latviešu biedrības nama Izstāžu galerijā.

Juris Pavītols ar jauno pirkumu 1982. gadā!

“Pirms 50 gadiem tika likti pamati grupai “LĪVI” un tas mani pamudināja uz grāmatas “Liecinieka Spoguļportrets”, vinilplates “Līviem 50. Sākums” izdošanu un jubilejas koncertiem. Katram mums ir savs skatījums uz bijušo un esošo. Arī man kā senu un ne tik senu notikumu lieciniekam un to dalībniekam. Ar savu nelielo aprakstu par mūzikas dzīves attīstības ceļiem un neceļiem Liepājā un daļēji arīdzan valstī, vēlos būtībā vienu- paskatīties caur dažādu faktu secībām kā uz sevi, tā blakus esošajiem. Lai kļūstam godprātīgāki un pašapzinīgāki!”– Juris Pavītols.

Autors saka: “Esiet laipni gaidīti grāmatas atklāšanas pasākumos!”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.