Kalvenes sportistam Paulam Jonasam Spānijā devītā vieta MXGP posmā

Kalvenes motosportists Pauls Jonass svētdien Spānijā pasaules motokrosa čempionāta Galisijas “Grand Prix” sacensībās MXGP klasē ierindojās devītajā vietā.

Uzvaru gan kvalifikācijā, gan abos braucienos un posmā izcīnīja spānis Horhe Prado, sakrājot 50 punktus, vēsta LETA.

Ar 40 punktiem otrais bija Nīderlandes pārstāvis Džefrijs Herlingss, bet trešais – francūzis Romēns Fevrs.

Jonass ar 23 punktiem ierindojās devītajā vietā.

“Standing Construct Honda” braucējs Jonass pēc devītās vietas pirmajā braucienā otrajā pirmos 12 apļus veica 11.vietā, 13.aplī apdzenot zviedru Īsaku Giftingu un finišējot desmitajā vietā. Viņš Prado braucienā zaudēja minūti un 4,467 sekundes.

Prado par 2,880 sekundēm apsteidza Herlingsu un par 10,110 sekundēm – slovēni Timu Gajseru.

Jau ziņots, ka sestdien kvalifikācijā Jonass ieņēma devīto vietu, uzvaru svinot Prado. Arī svētdien pirmajā braucienā Prado bija pirmais, bet Jonass – devītais.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā līderis ar 298 punktiem ir Gajsers, otro vietu ar 296 punktiem ieņem Prado, bet 267 punkti ir Fevram. Ceturtais ar 246 punktiem ir Herlingss, bet piektajā vietā ar 217 punktiem atrodas Jonass.

Iepriekšējā sezonā kopvērtējumā uzvarēja spānis Horhe Prado, aiz sevis atstājot francūzi Romēnu Fevru un šveicieti Žeremī Sīveru, bet Jonass ar vairākiem savainojumiem ierindojās 19.vietā.