“Karosta” cīnās neizšķirti Jēkabpilī

Svētdien, 16.oktobrī, FK “Karosta” devās izbraukumā uz Jēkabpili, kur sacentās ar Jēkabpils SC komandu. Spēle noslēdzās ar neizšķirtu 3:3 un karostnieki mājās atveda vienu punktu.

Cīņu uz laukuma pārliecinoši iesāka FK “Karosta”, atklājot spēles rezultātu jau 27.minūtē, kad pirmos vārtus guva Nauris Dobelis! Drīz pēc tam vēl vienu precīzu sitienu veica karostnieks Raivis Svilis, panākot rezultātu 2:0, portālu “ReKurZeme” informē “Karostas” izpilddirektors Endijs Šlampe.

Pretinieki atbildi nepalika parādā un pirmā puslaika pašā izskaņā, kā arī otra puslaika sākumā izlīdzināja rezultātu, iesitot divus golus FK Karostas vārtos. Sajutuši uzvaras garšu, jēkabpilieši iesita vēl trešos vārtus, taču jau spēles kompensācijas laikā Nauris Dobelis izrāva mājiniekiem uzvaru no rokām, panākot neizšķirtu rezultātu un nopelnot punktu savai komandai!

Vienīgo dzelteno kartīti šajā spēlē nopelnīja FK “Karosta” spēlētājs Emīls Urtāns (85`).

Šobrīd FK “Karosta” turnīra tabulā atrodas 4.vietā ar 17 punktiem un vārtu attiecību 19:17. Šosezon atlikušas vien četras spēles – trīs mājās un viena izbraukumā!

Nākamā spēle notiks svētdien, 23.oktobrī, pulksten 16:30, kad FK “Karosta” savās mājās, stadiona “Daugava” rezerves laukumā, uzņems spēlētājus no Staiceles – FK “Staiceles Bebri”.