Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Karostā notiks Adventes laika pasākumu cikls “Ziemosta”

Jau otro gadu kultūrvieta “Atmodas Dārzs” Karostā aicinās uz pasākumu ciklu “Ziemosta”. Šogad “Ziemosta” plānota kā trīs adventes pasākumi – 3., 10. un 17. decembrī, kuros tiks piedāvāta pasākumu programma ģimenēm ar bērniem, kā arī ikvienam interesentam, kurš vēlas sajust īstu ziemas noskaņu caur skaņu, gaismu, garšu, smaržu un plašu emociju gammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Ziemostas” mērķis ir pulcēt cilvēkus, ļaut viņiem izjust un piedzīvot īstu ziemas rosību, Ziemassvētku burvību un brīnuma klātbūtni visapkārt. Vienlaikus pasākumu laikā tiks vākti ziedojumi Karostas bezpeļņas organizācijai “Cerība bērniem”, lai atvieglotu viņu ikdienu un iepriecinātu svētkos. Tāpat kā pagājušo gadu kultūrvietas “Atmodas Dārzs” teritorijā tiks izvietota un pirmā pasākuma laikā kopīgi iedegta Karostas galvenā egle, portālu “ReKurZeme” informē SIA “Māras Lācis” mārketinga vadītāja Laura Zembaha.

Adventes svētku programmā apmeklētāji varēs baudīt dažādu muzikālo kolektīvu koncertus, piedalīties radošajās meistardarbnīcās, doties izbraucienā ar zirga pajūgu, satikt Ziemassvētku vecīti. Teritorijā notiks “Ziemostas mākslas tirdziņš” un būs baudāma ziemas noskaņās veidota ēdienkarte. Katra pasākuma kulminācijā būs vērojamas mazās muzikālās pasakas – ziemas piedzīvojums trīs sērijās ar mūziku un pārsteigumiem “12 dāvanas lācim”, kur aktrise Karīna Tatarinova un mūziķu duets Marta Kauliņa-Pelnēna un Mārtiņš Zālīte aicinās ciemos visus, kam patīk ziema un dzimšanas dienas. Teksta autore – Anta Priedīte, gaismu un video mākslinieki – Toms Streilis un Dainars Albužis.

“Ziemosta” pasākumi taps ar Liepājas Kultūras pārvaldes līdzfinansējumu.

Foto – ohm.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.