“Karosta” pārspēj Ķekavas Audu un ielaužas trijniekā

Svētdien, 6.novembrī, FK “Karosta” devās šīs sezonas pēdējā izbraukumā, lai spēlētu pret FK “Ķekava/Auda” komandu. Spēle noslēdzās ar 3:1 viesu komandas labā, kas nozīmē, ka “Karostai” pirms pēdējās kārtas ir favorītes lomā, lai čempionātu noslēgtu 3.vietā.

Jau spēles 5.minūtē tika gūti pirmie vārti, kad savos vārtos bumbu raidīja FK “Ķekava/Auda” spēlētājs Ralfs Gustiņš. Pēc dažām minūtēm vārtus guva viens no FK “Karosta” šīs sezonas rezultatīvākajiem spēlētājiem – Nauris Dobelis. Savukārt, trešos vārtus šajā spēlē guva karostnieks Valdis Nicis, portālu “ReKurZeme” informē “Karostas” izpilddirektors Endijs Šlampe.

Mājinieki savus vienīgos vārtus guva otrā puslaika sākumā, kad FK “Karosta” uz brīdi atslāba un nenoturēja aizsardzību. Turpmākā puslaika gaita bija mazliet nervoza kā vienai, tā otrai komandai, par ko liecināja arī lielais brīdinājumu skaits, taču vārti vairs netika gūti.

Dzeltenās kartiņas FK “Karosta” rindās nopelnīja Endijs Šlampe (25), Sandis Vārpiņš (52), Edgars Miķelis Kovaļskis (60), Rihards Konovalovs (66) un Raivis Svilis (90), savukārt, pretinieku komandā – Jānis Rotbergs (37), Edgars Bricis (57), Matīss Baško (58 un 79), Ingus Vaņins (62) un Marks Udovičenko (84`).

Šobrīd FK “Karosta” turnīra tabulā atrodas 3.vietā ar 26 punktiem un vārtu attiecību 29:18. Bet līdz sezonas noslēgumam atlikusi vēl viena spēle!

Tā notiks 12.novembrī, pulksten 13:00, stadiona “Daugava” rezerves laukumā, kad FK “Karosta” savās mājās uzņems spēlētājus no Jēkabpils SC! Uzvaras gadījumā FK “Karostas” futbolisti sezonu noslēgs 3.vietā.