Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Karostā svētdien notiks pirmais pasākums “Ziemosta”

Svētdien, 3. decembrī, no pulksten 14 līdz 18 Karostā, kultūrvietā “Atmodas dārzs”, norisināsies adventes pasākumu cikla “Ziemosta” pirmais pasākums. Pasākuma laikā tiks iedegta Karostas galvenā svētku egle un ikviens aicināts iesaistīties labdarības akcijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Atmodas Dārzs” gaidīs tērpies svētku rotā, gaisā virmos ziemas noskaņa un teritorijā būs baudāma svētku rosība. Pasākuma programma veidota plaša, piedāvājot dažādas aktivitātes un radošās izpausmes, tāpēc mīļi tiek gaidīts ikviens liepājnieks un pilsētas viesis, portālu “ReKurZeme” informē kultūrvietas “Atmodas Dārzs” kultūras koordinatore Madara Jansone.

M. Jansone norāda, ka svētdien “Ziemostai” tiks piešķīrta Baltā krāsa, kā gaismas, labestības un miera simbols. Aicināts tiek arī ikviens apmeklētājs savā apģērbā vai aksesuāros ietvert šo krāsu, lai veidotu kopēju noskaņu.

Pasākuma laikā varēs izbaudīt braucienu zirga pajūgā, iepirkties tirdziņā, ļauties muzikāliem priekšnesumiem, piedalīties radošajās darbnīcās, nofotogrāfēties fotostūrītī, kā arī baudīt gardus ēdienus un dzērienus. Svētku kulminācijā būs vērojamas mazās muzikāli vizuālās pasakas “12 dāvanas lācim” pirmā sērija kopā ar Karīnu Tatarinovu, Martu Kauliņu-Pelnēnu un Mārtiņu Zālīti. Pasākuma izkaņā rotaļas un kopāpriecāšanās ar Ziemassvētku vecīti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Atmodas dārza” teritoriju rotās un turpmāk visu ziemas laiku priecēs arī Karostas galvenā svētku egle, kura tiks simboliski iedegta tieši pirmās “Ziemostas” laikā, klātesot arī Liepājas pilsētas mēram Gunāram Ansiņam.

“Ziemostas” organizatori atgādina, ka pasākums paredzēts arī kā labdarības akcija, kuras laikā tiks vākti ziedojumi Karostas organizācijai “Cerība bērniem”. Tāpēc atsevišķas aktivitātes būs pieejamas pret ziedojumiem.

Foto – ohm.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.