Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Koncertā “Dziesmu darbnīca” dziesminieku mūzika jaunās aranžijās

Sestdien, 29. oktobrī, pulksten 18 Liepājas kultūras namā “Wiktorija” klausītāji aicināti uz koncertu “Dziesmu darbnīca”, kurā piedalīsies 6 dziesminieki – Edīte Ozola, Evija Burka, Lauma Kazaka, Nora Ķibilda-Kinna, Aigars Burģelis un Jānis Rūcis – un pavadošais mūziķu sastāvs Roberta Dintera vadībā. Ieeja par ziedojumiem Austras biedrībai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ideja par “Dziesmu darbnīcu” – jauno dziesminieku radītās mūzikas ietērpšanu bagātīgā skanējumā – radusies, iedvesmojoties no dziesminieku konkursa “Tīrradnis” un tā talantīgajiem dalībniekiem, portālu “ReKurZeme” informē Austras biedrības projektu vadītāja Inese Muižniece.

Seši jaunie dziesminieki – Edīte Ozola (Liepāja), Evija Burka (Ādaži), Lauma Kazaka (Rīga), Nora Ķibilda-Kinna (Rīga), Aigars Burģelis (Līgatne) un Jānis Rūcis (Liepāja) – piekrita ļauties radošam procesam, nododot savas dziesmas izcilā ģitārista Roberta Dintera rokās, kurš kopā ar mūziķiem Dāvi Aigaru un Aivi Gailīti strādā pie to apdarēm.

Projekta vadītāja Inese Muižniece stāsta: “Ideja ir duāla: gan atklāt to, cik bagātīgi un daudzveidīgi var skanēt dziesminieka radītā dziesma, gan vienlaikus atgādināt, ka jebkura radio hita pamatā ir viens cilvēks, viņa sadungotā melodija un teksts. Publikai tā būs iespēja iepazīt talantīgus dziesminiekus un baudīt daudzveidīgu koncertprogrammu. Dziesminiekiem – pieredze un, ceru, skaists, iedvesmojošs un vērtīgs notikums. Ticu, ka būs arī krietna deva improvizācijas un saspēles prieka. “Dziesmu darbnīca” – tas ir radošs eksperiments. Aicinām to piedzīvot kopā!”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Koncerts tiek īstenots, pateicoties Austras biedrības veidotajam un Liepājas Kultūras pārvaldes atbalstītajam projektam. Projektu realizē Austras biedrības un radošās telpas “Austras istaba” pārstāvji sadarbībā ar kultūras namu “Wiktorija”.

Ieeja par ziedojumiem Austras biedrībai Austras Pumpures dzīvokļa uzturēšanai un labiekārtošanai dziesminieku mēģinājumu norisei, ierakstu veikšanai un nakšņošanai. Ziedot iespējams arī veicot pārskaitījumu ar norādi “Ziedojums” uz Austras biedrības ziedojumu kontu: LV52HABA0551043224512.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.