Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Konkursa “SkillsLatvia 2022” pusfinālā labāko sniegumu parādīja Liepājas Valsts tehnikuma audzēknis Demians Bergs

Iespēju iekļūt nacionālā jauno profesionāļu meistarības konkursa SkillsLatvia 2022 finālā izcīnīja seši topošie datorsistēmu tehniķi un jaunie grafikas dizaineri. Pusfināla prasmju konkursā “Datortīklu administrēšana” labāko sniegumu parādīja Liepājas Valsts tehnikuma audzēknis Demians Bergs, savukārt prasmju konkursā “Grafikas dizains” – Rīgas Valsts tehnikuma audzēknis Artjoms Kutņevskis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Prasmju konkursa “Datortīklu administrēšana” finālam ar labiem rezultātiem kvalificējās arī Ogres tehnikuma audzēknis Edgars Purmalis, Rīgas Valsts tehnikuma audzēknis Miks Mednis, Rīgas Tehniskās koledžas audzēknis Mihails Dzjuba, savukārt Jelgavas tehnikuma audzēknis Dāgs Neliuss un Jēkabpils Agrobiznesa koledžas audzēknis Silvestrs Mironovs saņēma vienādu punktu skaitu, dalot piekto vietu

, portālu “ReKurZeme” informē VIAA Komunikācijas un programmu publicitātes nodaļas
vecākā informācijas speciāliste Diāna Zakrevska.

Pusfinālā konkursanti veica Linux, Windows Workstation un Server, kā arī MikroTik maršrutētāja un maršrutētāja tīkla interfeisa uzstādīšanu un konfigurēšanu, datortīkla atkļūdošanu Cisco Packet Tracer vidē un IP v4 apakštīklu aprēķināšanas uzdevumus. Nepieciešamo programmatūru konkursam “Datortīklu administrēšana” nodrošināja Rīgas Tehniskā universitāte.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iespēju piedalīties prasmju konkursa “Grafikas dizains” finālā ieguva arī Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas audzēkne Sintija Sorokina, Ogres tehnikuma audzēknis Jānis Valters Gaigals, Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas audzēknis Ralfs Bolzans, Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas audzēkne Samanta Pavļika un Jēkabpils Agrobiznesa koledžas audzēkne Betija Bruka.

Grafikas dizaineru uzdevumos ietilpa SkillsLatvia komandas identitātes, logotipa, kreklu, baneru un citu elementu vizuālā izstrāde. Logotipam bija jāizveido animācija un jāizstrādā arī kolāža, kurai bija jāsastāv no vismaz trīs attēliem.

Klātienes pusfināls “Datortīklu administrēšana” notika 2. februārī Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikumā, savukārt prasmju konkurss “Grafikas dizains” norisinājās 4. februārī tiešsaistē. Pusfinālus “zaļajā režīmā” organizēja Valsts izglītības attīstības aģentūra, ievērojot visus epidemioloģiskās drošības noteikumus un piesardzības pasākumus.

Pusfinālu norisi finansē Eiropas Sociālais fonds un līdzfinansē Latvijas valsts projektā “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.